Klackring i 18K guld med en grön sten. Den är 4,7 - 16,5 mm bred, är i storlek 19¾ och väger 6,0g. Stämplad GGG (Trege Guldsmedsaktiebolaget), Göteborgs stadsstämpel, kattfot, 18K & S9 (1968).

Såld
2 200 kr

(flopitza)

2022-01-20 19:15:30

Auktnr SE73.20220120.A9523
Utropspris 2 200 kr
Aktuellt bud 2 200 kr
Stänger 2022-01-20 19:15:30

20/1 18:36:04 flopitza 2200 kr