Klackring i 18K guld med en grön sten. Den är 4,7 - 16,5 mm bred, är i storlek 19¾ och väger 6,0g. Stämplad GGG (Trege Guldsmedsaktiebolaget), Göteborgs stadsstämpel, kattfot, 18K & S9 (1968).
Auktnr | SE73.20220120.A9523 |
Utropspris | 2 200 kr |
Aktuellt bud | 2 200 kr |
Stänger | 2022-01-20 19:15:30 |
20/1 18:36:04 | flopitza | 2200 kr |