Ring i 18K guld med en cabochonslipad, ljusgrön sten. Den är 1,7 - 11 mm bred, är i storlek 16 och väger 1,6g. Stämplad DE, 18K, kattfot & Q9 (1966).

Såld
800 kr

(sofokles)

Auktnr SE73.20220512.A10954
Utropspris 500 kr
Aktuellt bud 800 kr
Stänger 2022-05-12 19:34:00