Ring i 18K guld med fem diamanter á c:a 0,005 - 0,01ct (totalt 0,04ctv enligt gravyr). Den är 1,8 - 9,6 mm bred, är i storlek 19 och väger 2,7g. Stämplad 750 & kattfot.
Auktnr | SE73.20220512.A10964 |
Utropspris | 1 000 kr |
Aktuellt bud | 1 100 kr |
Stänger | 2022-05-12 19:39:00 |
12/5 19:36:45 | magda6504 | 1100 kr |
5/5 16:28:16 | yguld | 1000 kr |