Mormorscreoler i 18K guld. De är 19 mm långa, 4,5 mm breda nertill och väger 1,6g. Stämplade 18K & kattfot.

Såld
650 kr

(flopitza)

2022-05-19 19:19:00

Auktnr SE73.20220519.A11005
Varukategori Guld / Örhängen
Utropspris 650 kr
Aktuellt bud 650 kr
Stänger 2022-05-19 19:19:00

12/5 17:37:31 flopitza 650 kr