Mormorscreoler i 18K guld. De är 19 mm långa, 4,5 mm breda nertill och väger 1,6g. Stämplade 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20220519.A11005 |
Varukategori | Guld / Örhängen |
Utropspris | 650 kr |
Aktuellt bud | 650 kr |
Stänger | 2022-05-19 19:19:00 |
12/5 17:37:31 | flopitza | 650 kr |