Gammal dansk i silver: åtta gafflar (190 mm), sex bordsskedar (175 mm), en dessertsked (155 mm) & åtta knivar med rostfria blad (204 mm). Samtliga från MEMA. Kattfot. Bruksskick- fläckar. Gafflarna & skedarna väger 854g tillsammans. Knivarna väger 561g brutto. Total bruttovikt 1415g.

Såld
4 300 kr

(polina88)

2022-05-19 19:26:00

Auktnr SE73.20220519.A11019
Varukategori Silver / Bestick
Utropspris 4 300 kr
Aktuellt bud 4 300 kr
Stänger 2022-05-19 19:26:00

19/5 18:50:55 polina88 4300 kr