Berlock i förgyllt silver med blomstermålat porslin med doublékedja. Berlocken är 36 x 26 mm och är stämplad RCP DENMARK 925 S HH. Royal Copenhagen? Totallängd 53 cm. Springring. Bruttovikt 15g.

Såld
200 kr

(avicii)

Auktnr SE73.20220519.A11022
Varukategori Silver / Kedjor & collier
Utropspris 100 kr
Aktuellt bud 200 kr
Stänger 2022-05-19 19:27:30