Berlock i förgyllt silver med blomstermålat porslin med doublékedja. Berlocken är 36 x 26 mm och är stämplad RCP DENMARK 925 S HH. Royal Copenhagen? Totallängd 53 cm. Springring. Bruttovikt 15g.
Auktnr | SE73.20220519.A11022 |
Varukategori | Silver / Kedjor & collier |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 200 kr |
Stänger | 2022-05-19 19:27:30 |