Klackring i 18K guld med en hematit (smårepor). Den är 2,5 - 14,7 mm bred, är i storlek 20 och väger 5,5g. Tillverkad 1954 av Ceson i Göteborg. Kattfot. Gravyr.
Auktnr | SE73.20220707.A11433 |
Utropspris | 1 300 kr |
Aktuellt bud | 1 400 kr |
Stänger | 2022-07-07 19:19:00 |
5/7 10:50:34 | jbels | 1400 kr |
3/7 18:33:34 | ashkanmans97 | 1300 kr |