Klackring i 18K guld med en hematit (smårepor). Den är 2,5 - 14,7 mm bred, är i storlek 20 och väger 5,5g. Tillverkad 1954 av Ceson i Göteborg. Kattfot. Gravyr.

Såld
1 400 kr

(jbels)

Auktnr SE73.20220707.A11433
Utropspris 1 300 kr
Aktuellt bud 1 400 kr
Stänger 2022-07-07 19:19:00