Ring i 18K guld med en svart sten (repor, nött i fattningen). Den är 3,8 - 12,7 mm bred, är i storlek 22 och väger 4,5g. Kattfot. Gravyrrest.

Såld
1 200 kr

(alexanderm)

Auktnr SE73.20220707.A11434
Utropspris 900 kr
Aktuellt bud 1 200 kr
Stänger 2022-07-07 19:19:30