Ring i 18K guld med en svart sten (repor, nött i fattningen). Den är 3,8 - 12,7 mm bred, är i storlek 22 och väger 4,5g. Kattfot. Gravyrrest.
Auktnr | SE73.20220707.A11434 |
Utropspris | 900 kr |
Aktuellt bud | 1 200 kr |
Stänger | 2022-07-07 19:19:30 |