Dosa med förgylld insida, graverat mönster med initialer på lock, bredd 70 mm, djup36 mm, höjd 20 mm, ostämplad, silver Vikt: 47,8 g

Såld
200 kr

(postino)

2022-08-12 11:42:30

Auktnr SE61.20220812.A17467
Varukategori Silver / Övrigt
Kontor Eskilstuna
Utropspris 200 kr
Aktuellt bud 200 kr
Stänger 2022-08-12 11:42:30

10/8 09:33:04 postino 200 kr