Dosa med förgylld insida, graverat mönster med initialer på lock, bredd 70 mm, djup36 mm, höjd 20 mm, ostämplad, silver Vikt: 47,8 g
Auktnr | SE61.20220812.A17467 |
Kontor | Eskilstuna |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 200 kr |
Stänger | 2022-08-12 11:42:30 |
10/8 09:33:04 | postino | 200 kr |