Pansarkedja med stav; i 18K guld. Den är 52 cm lång, 3,7 mm bred och väger 17,1g. Karbinhake med trött fjäder. Stämplad 18Kt & kattfot.

Såld
6 600 kr

(alexanderm)

Auktnr SE73.20220811.A11452
Varukategori Guld / Kedjor & collier
Utropspris 6 200 kr
Aktuellt bud 6 600 kr
Stänger 2022-08-11 19:05:30