Ring i 18K guld med en briljant 0,19ct; fattad i vitt guld. Den är 1,3 - 4,2 mm bred, är i storlek 17 och väger 1,7g. Stämplad GFAB (Guldfynd), 18K & kattfot. Stenstorleken 0,19 ingraverad.

Såld
1 600 kr

(alola66)

2022-08-11 19:06:00

Auktnr SE73.20220811.A11453
Utropspris 1 600 kr
Aktuellt bud 1 600 kr
Stänger 2022-08-11 19:06:00

10/8 21:04:18 alola66 1600 kr