Treradigt ärtlänksarmband i vitt, gult & rött guld 18K med snyggt lås. Det är 18,5 cm långt, blir c:a 9 mm brett och väger 10,9g. Från Unoaerre. Italienska stämplar, 750 & kattfot.

Såld
4 500 kr

(silver74)

2022-08-11 19:06:30

Auktnr SE73.20220811.A11454
Varukategori Guld / Armband
Utropspris 4 500 kr
Aktuellt bud 4 500 kr
Stänger 2022-08-11 19:06:30

11/8 11:23:25 silver74 4500 kr