Treradigt ärtlänksarmband i vitt, gult & rött guld 18K med snyggt lås. Det är 18,5 cm långt, blir c:a 9 mm brett och väger 10,9g. Från Unoaerre. Italienska stämplar, 750 & kattfot.
Auktnr | SE73.20220811.A11454 |
Utropspris | 4 500 kr |
Aktuellt bud | 4 500 kr |
Stänger | 2022-08-11 19:06:30 |
11/8 11:23:25 | silver74 | 4500 kr |