Ring i 18K guld med en vit sten. Den är 2,3 - 4,6 mm bred, är i storlek 16¼ och väger 1,5g. Stämplad HSG, 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20220811.A11460 |
Utropspris | 600 kr |
Stänger | 2022-08-11 19:09:30 |
11/8 19:09 | ABV1866 | 600 kr |