Ring i 18K guld med en vit sten. Den är 2,3 - 4,6 mm bred, är i storlek 16¼ och väger 1,5g. Stämplad HSG, 18K & kattfot.

Såld
600 kr

2022-08-11 19:09:30

Auktnr SE73.20220811.A11460
Utropspris 600 kr
Stänger 2022-08-11 19:09:30

11/8 19:09 ABV1866 600 kr