Jämtlandsskeden: sex skedar (138 mm). De väger 100,8g tillsammans. Tillverkade 1958 av Bror Schalin i Östersund. Kattfot. Bruksskick.
Auktnr | SE73.20220811.A11463 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 400 kr |
Aktuellt bud | 425 kr |
Stänger | 2022-08-11 19:11:00 |
4/8 21:52:40 | alexanderm | 425 kr |
4/8 16:29:44 | yguld | 400 kr |