Träffar: 4683   [1] 2 3 ... 47 Nästa »

Ring, Bvlgari B-Zero1 med diamanter totalt ca 1,00ctv, stl: 18 (58), bredd: 10-11mm, italienska stämplar, Originaletui, 18K  Vikt: 15,6 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2234

Guld / Ringar Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:02:00

Ring, Bvlgari B-zero, stl: 20¼ (64), bredd 8mm, Italienska stämplar, originaletui, 18K  Vikt: 11,4 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2235

11 500 kr

Budledare: kathy Antal bud: 2

Stänger: 2026-02-01 14:02:30

Herrur Breitling Grand Premier Chronograph, Ø40mm, automatisk, stål med läderband, referensnr: A13024.1, serienr: 4798, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2236

Klockor / Herrur Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:03:00

Herrur Breguet Type XX Aeronavale, Ø39mm, automatisk, stål med original-läderarmband, referensnr: 3800, serienr: 52987, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2237

Stänger: 2026-02-01 14:03:30

Herrur Rolex Submariner Date, Ø40mm, automatisk, guld/stål med blå urtavla, referensnummer: 16613, kaliber: 3135, serienummer: E996026, verknr: 5932301, år: 1990, Oysterlänk guld/stål, defekt viklås skruv saknas, inga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2238

Stänger: 2026-02-01 14:04:00

Armbandsur Rolex Yacht Master, Ø35mm, automatisk, datum, guld/stål med blå urtavala, Oysterlänk guld/stål, referensnr: 168623, kaliber:3235, serienr: Y266415, år: 2002, verknr:1153631, smärre repor på länk, inga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2239

Klockor / Damur Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:04:30

Herrur Rolex Daytona Cosmograph, Ø40mm, automatisk, stål, vit urtavla, Oysterlänk, referensnr: 116520, kaliber: 4030, serienr: A306471, verknr: 183820, år: 1999, mindre repor förekommer på bezel och länk, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2240

Stänger: 2026-02-01 14:05:00

Klockfodral Louis Vuitton för tre klockor, brun monogramcanvas, längd: 20cm, lättare bruksslitage, inga övriga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2259

Klockor / Övrigt Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:05:30

Klockfodral Louis Vuitton för tre klockor, grå monogramcanvas, längd: 20cm, lättare bruksslitage, lös kant på invändig kudde, inga övriga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2260

Stänger: 2026-02-01 14:06:00

Klockbox Rolex, grön med träinredning, ca: 14,5x10x5cm, ref: 68.00.71

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2262

1 100 kr

Budledare: watchguy_64 Antal bud: 2

Stänger: 2026-02-01 14:06:30

Klockbox Rolex, grön med träinredning samt kudde, ca: 14,5x10x5cm, ref: 68.00.2, slitage på hörnor

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2264

1 000 kr

Budledare: sghz300_ Antal bud: 1

Stänger: 2026-02-01 14:07:00

Länkbit till Rolex Oystermodell, stål/guld 18K, inklusive skruv, bredd: 14mm, bruttovikt: 2,9gram Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2265

550 kr

Budledare: azharsharrad Antal bud: 2

Stänger: 2026-02-01 14:07:30

Armring med mönstrad dekor Ø6,5mm, bredd: 7mm, öppningsbart, ihålig, något slapp i lås, bucklor, 18K Vikt: 18,4 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3041

Guld / Armband Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:08:30

Ring med rubin stl 18½, bredd: 5-7mm, gravyr, repor på sten, 18K Vikt: 4,6 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3042

4 400 kr

Stänger: 2026-02-01 14:09:00

Armband 20,5cm, bredd: 6mm, GHA, 18K Vikt: 9,6 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3043

9 400 kr

Budledare: heba92_ Antal bud: 2

Stänger: 2026-02-01 14:09:30

Ring med diamanter ca 0,005, stl 18½, bredd: 2-8mm, framsida i vitguld, stenar saknas, 18K Vikt: 4,7 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3044

4 400 kr

Stänger: 2026-02-01 14:10:00

Kedja X-länk 43cm, bredd: 5mm, missfärgad, 18K Vikt: 10,3 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3045

11 000 kr

Budledare: dalianiko Antal bud: 4

Guld / Kedjor & collier Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:10:30

Ring med blå sten, klippt skena, stl ca 16 bredd: 3-16mm, 18K Vikt: 3,3 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3046

3 200 kr

Stänger: 2026-02-01 14:11:00

Ring slät stl 19½, bredd: 4mm, gravyr, 18K Vikt: 4,3 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3047

4 000 kr

Stänger: 2026-02-01 14:11:30

Ring defekt stl 17¼, bredd: 2-7mm, skev skena, sten saknas, 18K Vikt: 1,4 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3048

1 300 kr

Stänger: 2026-02-01 14:12:00

Ring med onyx stl ca 18¼, bredd: 3-17mm, defekt skena, 18K  Vikt: 4,3 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3049

4 000 kr

Stänger: 2026-02-01 14:12:30

Ring stl 16¼, bredd: 7mm, gravyr, 9K Vikt: 3,8 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3050

1 800 kr

Stänger: 2026-02-01 14:13:00

Kedja Pansar ca 18,5cm, bredd: 1mm, defekt, 18K Vikt: 2,6 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3051

2 400 kr

Stänger: 2026-02-01 14:13:30

Ring slät stl 18, bredd: 3mm, gravyr, 18K Vikt: 5,4 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3052

5 200 kr

Stänger: 2026-02-01 14:14:00

Damur boett i 14K, manuell, 25x30mm, länk i doublé, slitage, bruttovikt: 22,3 gram

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3053

3 000 kr

Stänger: 2026-02-01 14:14:30

Ring med diamanter ca 3x0,05ct stl 16¼, bredd: 1-5mm, gravyr, slitage på skena, 18K Vikt: 2,5 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3054

2 400 kr

Stänger: 2026-02-01 14:15:00

Kedja Cordell 70cm, bredd: 2,5mm, silver 925/1000 Vikt: 18,7 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3058

350 kr

Budledare: reco_99 Antal bud: 1

Silver / Kedjor & collier Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:17:00

Kedja Cordell 81cm, bredd: 4,5mm, silver 925/1000 Vikt: 56,7 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3060

1 000 kr

Budledare: josef Antal bud: 1

Stänger: 2026-02-01 14:18:00

Brosch 33x27mm, silver 830/1000 Vikt: 8,6 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3061

175 kr

Budledare: violalot Antal bud: 3

Silver / Broscher Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:18:30

Brosch med vita stenar samt trolig rubin, 63mm, bredd: 1-13mm, två stenar saknas, något skev nål, 14K Vikt: 3,5 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3062

Guld / Broscher Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:19:00

Fem ringar i olika utföranden stl 17½-19, silver 925/1000 Vikt: 13,6 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3063

225 kr

Budledare: needox Antal bud: 1

Silver / Ringar Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:19:30

Två udda örhängen med pärla samt sten, silver 925/1000 Vikt: 2,6 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3064

25 kr

Silver / Örhängen Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:20:00

Hänge med grön sten 30x17mm, sliten förgyllning, silver 830/1000 Vikt: 1,6 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3065

25 kr

Silver / Hängen & berlocker Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:20:30

Mynt Kung Olavs 75års dag "Olav 2 juli 1903-1978 Norge" gravyr: Øivind Hansen, nominellt värde 50kr, Ø ca 35mm, silver 925/1000 Vikt: 27 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3066

Silver / Övrigt Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:21:00

Klackring med vit sten stl 20½, bredd: 4-14mm, slitage på sten, 18K Vikt: 9,4 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3067

9 000 kr

Stänger: 2026-02-01 14:21:30

Ring stl 18¼, bredd: 5-20mm, 18K Vikt: 9,5 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3068

9 000 kr

Stänger: 2026-02-01 14:22:00

Ett par örhängen creoler Ø21mm, bredd: 1-5mm, GHA, vitguld, 18K Vikt: 2,4 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3069

2 300 kr

Guld / Örhängen Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:22:30

Figurin/sparbössa Gunnar Sträng av Lisa Larson, höjd ca 16cm, Gustavsberg, osignerad, fläckar/missfärgningar, filtbotten saknas Vikt: 0 g Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3070

Keramik, porslin & glas / Skulpturer Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:23:00

Figurin Bing & Gröndahl, höjd: 10cm, "läsande barn", nr 1567, Danmark, Vikt: 0 g Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3071

150 kr

Stänger: 2026-02-01 14:23:30

Ett par örhängen med diamant ca 1x0,01ct, 12x3mm, en stopp saknas, vitguld, 18K Vikt: 1 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3072

950 kr

Stänger: 2026-02-01 14:24:00

Kedja 49,5cm, bredd: 2mm, vitguld, mindre skevheter på länk, 18K Vikt: 7,1 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3073

6 800 kr

Stänger: 2026-02-01 14:24:30

Vas porslin blåvit med krackelerad design från Kina, 1800-talets andra hälft, höjd: 22cm, bottenmärkt, glasyrmistor

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3074

Keramik, porslin & glas / Asiatiskt Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:25:00

Armband 19,5cm, bredd: 4mm, GHA, i behov av omrodinering, vitguld, 18K Vikt: 4 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3075

3 800 kr

Budledare: badri1312 Antal bud: 1

Stänger: 2026-02-01 14:25:30

Armband defekt 19,5cm, bredd: 4mm, GHA, vitguld, 18K Vikt: 2,4 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3076

2 300 kr

Stänger: 2026-02-01 14:26:00

Armband 20cm, bredd: 3mm, GHA, i behov av omrodinering, vitguld, 18K Vikt: 4,9 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3077

4 600 kr

Stänger: 2026-02-01 14:26:30

Smartwatch Apple Watch Series 6, 44mm,  med laddare, bruksslitage

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3078

700 kr

Budledare: sannefur Antal bud: 1

Foto & elektronik Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:27:00

Sex koppar, sex fat Ø13,5cm, fem assietter Ø17,5cm, mjölkkanna, uppläggningsfat Ø25cm, Blå måsen Bing & Gröndahl, andrasortering,  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3079

Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:27:30

Ring med diamanter 10x0,03ct varav 2 troligen syntetiska, stl 20, bredd: 5mm, GHA, vitguld, 18K Vikt: 4,6 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3080

4 400 kr

Budledare: gulddivan62 Antal bud: 1

Stänger: 2026-02-01 14:28:00

Figurin Birgitte med kattunge Bing & Gröndahl, nr 2329, Danmark, höjd ca 13,5cm, porslin.  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3081

Stänger: 2026-02-01 14:28:30

Ring med diamanter 35x0,01ct stl 19½, bredd: 5mm, GHA, vitguld, 18K Vikt: 6 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3082

5 800 kr

Stänger: 2026-02-01 14:29:00

Väska Gucci Horsebit GG by Tom Ford limited edition, guldfärgat läder med monogrammönstrad pärlbroderi, beslag i guldfärgad metall, löstagbar axelkedja i guldfärgad metall, foder i guldfärgat läder, invändigt en liten ficka, märkt GUCCI made in Italy samt numrerad, 28 x 12 x4 cm, dustbag, fint skick.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3084

Fashion / Väskor Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:30:00

Väska Gucci Horsebit GG vinrött läder med monogramcanvas, beslag i guldfärgad metall, löstagbar axelkedja i guldfärgad metall, invändigt en ficka, märkt GUCCI made in Italy samt numrerad, 38 x 14 x 6 cm, dustbag, smärre bruksskick.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3085

Stänger: 2026-02-01 14:30:30

Digitaltryck av Jan Jörnmark signerad samt numrerad 1/10, rammått: 55x40cm, inköpt på Agallery i Göteborg för 2900kr Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3086

Konst & antikviteter / Grafik Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:31:00

Färglitografi av Anette Fahlberg "Mother" 16/50, rammått: 56x44cm Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3087

150 kr

Budledare: vega14 Antal bud: 1

Stänger: 2026-02-01 14:31:30

Väska Bottega Veneta Long Knot Clutch, lammskinn med brunt flätat satin, stel modell med knäppning upptill i form av en knut, märkt Bottega Veneta made in Italy, 25 x 11 x 5 cm, dustbag, fint skick.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3088

Stänger: 2026-02-01 14:32:00

Målning akvarell namngiven "Episoder" okänd konstnär, signerad rammått: 53x43cm Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3089

550 kr

Budledare: linnis123 Antal bud: 19

Konst & antikviteter / Måleri Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:32:30

Väska Bottega Veneta Intrecciato Clutch svart flätat läder, invändigt tre fack varav en med dragkedja, märkt Bottega Veneta made in Italy samt numrerad, dold tryckknapp, 23 x 15 x 6 cm, dustbag.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3090

Stänger: 2026-02-01 14:33:00

Väska Chanel Lady Braid Flap 2008 i svart quiltat lammläder, beslag samt CC logo i guldfärgad metall, dold tryckknapp, foder i svart siden, invändigt två fack samt en ficka med dragkedja, märkt CHANEL made in France samt numrerad, 25 x 14 x 5 cm, dustbag, fint bruksskick.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3091

Stänger: 2026-02-01 14:33:30

Ring Bvlgari B-Zero två band stl20 (64), originaletui, 18K Vikt: 11,6 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3095

11 500 kr

Budledare: kathy Antal bud: 2

Stänger: 2026-02-01 14:34:30

Ett par örhängen creoler med diamanter 40 x 0,02ct, bredd 10,5mm, dold stift, 18K  Vikt: 25,6 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3096

25 000 kr

Stänger: 2026-02-01 14:35:00

Kamera Gopro Hero 7 Black, med stöttåligt samt vattentätt case, 2 batteri, klämma, fäste, laddare, mjukt förvarings case. Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3098

Stänger: 2026-02-01 14:36:00

Ett par örhängen Chopard Happy Diamonds vitguld med briljantslipade diamanter 0,38ct, safirglas, stämplade Chopard samt numrerade, stift, originaletui, 18K  Vikt: 7,1 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3100

Stänger: 2026-02-01 14:36:30

Armband med briljantslipad diamant 1.00ct kvalitet Top Wesselton F-G/I1, oval ärtlänk 1,5mm, längd 17-19cm, certifikat från Hartmann's Köpenhamn 2021, 18K  Vikt: 2,5 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3102

Stänger: 2026-02-01 14:37:00

Brosch Art Deco med 170 briljantslipade diamanter ca 2.90ct, ovalslipad safir ca 1.10ct, längd 50mm, bredd25mm, vitguld, certifikat från Hartsmann's Köpenhamn 2021, 14K  Vikt: 11,2 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3103

Stänger: 2026-02-01 14:37:30

Plånbok Gucci beige läder med monogramcanvas, guldfärgad metallbeslag, myntfack med tryckknapp, sex kortfack samt ett stort fack för sedlar, märkt Gucci made in Italy samt numrerad, mått ca 10 x 9cm.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3104

Fashion / Accessoarer Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:38:00

Ett par Casoletter i förgylld brons Empire, 1800-talets första hälft, urnformade med bladornerade hänklar, höjd 36cm, sålda på Bruun Rasmussen i Köpenhamn, kvitto medföljer.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3105

Konst & antikviteter / Övrigt Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:38:30

Förstärkare för gitarr och mikrofon Zar A-40R, 41x21x39 cm elsladd, bruksslitage Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3106

Musikinstrument / Övrigt Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:39:00

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3107

1 kr

Övrigt Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:39:30

Väska Louis Vuitton Alma 1995, monogramcanvas med bruna skinndetaljer, beslag i guldfärgad metall, spruckna kanter i bottenplatta, bucklig, fläck i foder, trög dragkedja, handtag med torrsprickor, lås och nycklar.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3108

Stänger: 2026-02-01 14:40:00

Akustisk gitarr Santana modelnummer: 1575, serienr: 267, made in Japan, mjukt fodral med defekt dragkedja, lättare bruksslitage Vikt: 0 g Skickas med Bussgods eller PostNord

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3109

Musikinstrument / Stränginstrument Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:40:30

Armbandsur Rolex Datejust Ø36mm, 80-tal, automatisk, stål- vitguldsring, caliber: 3035, serienr:7242383, boettnr:16000, verknr:0798224, claspcode:D62510H, extra länkbitar, viklås, slapp länk.  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3110

Stänger: 2026-02-01 14:41:00

Tvärflöjt Azumi FL-E snr: K02465 made in Taiwan, med etui och ytterfodral, trästativ.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3112

2 000 kr

Musikinstrument / Blåsinstrument Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:41:30

Piccoloflöjt Yamaha - 32 snr:86960 made in Japan med fodral och manual.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3113

2 000 kr

Budledare: druva66 Antal bud: 1

Stänger: 2026-02-01 14:42:00

Collier Pansar 18k Balestra,längd ca 40 cm,bredd 1.7 mm. Vikt: 4,6 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27848

4 600 kr

Guld / Kedjor & collier Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:00:00

Hänge 18k Lapponia, höjd med ögla 14.6 mm. Vikt: 2,1 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27849

2 400 kr

Budledare: 343434 Antal bud: 4

Guld / Hängen & berlocker Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:00:30

Örhängen paret 18k med 12 st diamanter i vardera på ca 0.02 ct st,diameter ca 13.1 mm.  Vikt: 3,3 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27850

4 400 kr

Budledare: parsajon22 Antal bud: 7

Guld / Örhängen Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:01:00

Örhänge udda 18k,höjd ca 22 mm. Vikt: 1,2 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27851

1 200 kr

Guld / Örhängen Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:01:30

Armband stelt Silver,Sandström & de Wit Aktiebolag Linköping 1992,längd ca 6.5 cm,ojämn form. Vikt: 20,9 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27852

Silver / Armband Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:02:00

Örhängen Paret Silver,Victor Janson Lindesberg,höjd ca 43 mm. Vikt: 4,4 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27853

125 kr

Silver / Örhängen Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:02:30

Collier med hjärta Silver 925/1000,längd ca 39 cm,bredd ca 2.7-13 mm. Vikt: 7,8 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27854

175 kr

Budledare: 87ningg Antal bud: 4

Silver / Kedjor & collier Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:03:00

Trasigt guld 18k. Vikt: 14,5 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27855

14 500 kr

Guld / Armband Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:03:30

Trasigt guld,orensat tandguld,18k. Vikt: 5,2 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27856

3 000 kr

Budledare: ersan_83 Antal bud: 2

Guld / Övrigt Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:04:00

Diverse bijouterier + slipsnål och udda manschettknapp Silver 11.3 gram. Vikt: 11,3 g Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27857

Silver / Övrigt Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:04:30

Ringar 2 st med gravyrer 18k. Vikt: 5,5 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27858

5 500 kr

Guld / Ringar Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:05:00

Collier Pansar 18k,längd ca 44 cm,bredd 0.9 mm. Vikt: 1,8 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27859

1 800 kr

Stänger: 2026-02-01 19:05:30

Armband Bismarck 18k GHA,längd ca 18.5 cm,bredd 5.3 mm. Vikt: 10,3 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27860

10 300 kr

Guld / Armband Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:06:00

Trasigt guld med stenar 18k. Vikt: 8,8 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27861

6 100 kr

Budledare: moro2014 Antal bud: 1

Guld / Övrigt Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:06:30

Trasigt guld 14k 3,1gram + sten Vikt: 3,1 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27862

2 400 kr

Guld / Övrigt Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:07:00

Collier Bismarck 18k,längd ca 47 cm,bredd 4.1-6.7 mm. Vikt: 15,7 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27863

15 700 kr

Stänger: 2026-02-01 19:07:30

Armband X-länk med stav 18k,Clareus Guldsmeds AB,längd ca 18.5 cm,bredd 10.1 mm. Vikt: 17,6 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27864

17 600 kr

Guld / Armband Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:08:00

Fotomedaljong 18k,höjd med ögla ca 30 mm. Vikt: 6,1 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27865

6 100 kr

Stänger: 2026-02-01 19:08:30

Ring slät med gravyr 18k,storlek 19 mm,bredd 5.4 mm. Vikt: 8,1 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27866

8 100 kr

Guld / Ringar Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:09:00

Ring med gravyr och 3 st små diamanter 18k,storlek 15 ¾ mm,bredd 5.3 mm. Vikt: 6,9 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27867

6 900 kr

Guld / Ringar Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:09:30

Udda örhänge 18k med 2st lås,diameter ca 6.1 mm. Vikt: 0,6 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27868

600 kr

Guld / Örhängen Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:10:00

Examensring SALF 18k,storlek ca 22 mm,bredd 6.1 mm. Vikt: 5,1 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27869

5 100 kr

Guld / Ringar Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:10:30

Collier Bismarck 18k,längd ca 45 cm,bredd 2.5-3.9 mm. Vikt: 5,3 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27870

5 300 kr

Budledare: rennie Antal bud: 1

Stänger: 2026-02-01 19:11:00

Collier Venezia 18k,längd ca 45 cm,bredd 1.1 mm. Vikt: 3,3 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27871

3 300 kr

Stänger: 2026-02-01 19:11:30

Ring slät 18k,storlek 17 ½ mm,bredd 4.5 mm. Vikt: 5 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27872

5 000 kr

Guld / Ringar Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:12:00

Collier med hänge 18k dekorerat med stenar,längd ca 41 cm,hängets höjd med ögla ca 19 mm. Vikt: 2 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27873

2 000 kr

Budledare: speeda Antal bud: 1

Stänger: 2026-02-01 19:12:30

Collier med hänge 18k,längd ca 38 cm, hängets höjd ca 10 mm. Vikt: 1,7 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27874

1 800 kr

Budledare: george Antal bud: 2

Stänger: 2026-02-01 19:13:00

[1] 2 3 ... 47 Nästa »