Träffar: 3524   [1] 2 3 ... 177 Nästa »

Keps Gucci, Beige GG Supreme canvas Kingsnake med mesh, storlek medium 58cm mindre smutsfläckar på insidan, trådsläpp vid fästet av strapbacken

Auktionsnummer: SE27.20241023.A2

Fashion / Accessoarer Kista

Stänger: 2024-10-23 16:00:00

Keps Gucci, Original GG Canvas, storlek xs 56cm,  invändiga smutsfläckar, illaluktande

Auktionsnummer: SE27.20241023.A3

1 000 kr

Fashion / Accessoarer Kista

Stänger: 2024-10-23 16:00:30

Ring slät, stl 17¼ bredd ca 3mm, gravyr, 18K  Vikt: 2 g

Auktionsnummer: SE27.20241023.A4

1 200 kr

Guld / Ringar Kista

Stänger: 2024-10-23 16:01:00

Hänge med blå stenar, längd 35mm inkl ögla, bredd 25mm, repig baksida med smärre bucklor 14K Vikt: 2,5 g

Auktionsnummer: SE27.20241023.A5

1 100 kr

Budledare: stadium80 Antal bud: 1

Guld / Hängen & berlocker Kista

Stänger: 2024-10-23 16:01:30

Guldtacka Chafner 999,9. 15x10mm, serienummer 444217, obruten förpackning 24K  Vikt: 1 g

Auktionsnummer: SE27.20241023.A6

1 100 kr

Budledare: helle_56 Antal bud: 5

Guld / Övrigt Kista

Stänger: 2024-10-23 16:02:00

Bägare, glas, klockad form på rundad fot, etsad dekor av bland annat blommor och hjort, troligen Henrikstorps glasbruk, 1700-tal, höjd 13cm.  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE1.20241023.A55701

Keramik, porslin & glas / Vaser & skålar Östermalm

Stänger: 2024-10-23 19:00:00

Skulptur, bemålad gips, Wes Lang,

Auktionsnummer: SE1.20241023.A57480

Konst & antikviteter / Skulpturer Östermalm

Stänger: 2024-10-23 19:00:30

Grafiskt blad, Archival Pigment Print, Wes Lang,

Auktionsnummer: SE1.20241023.A57484

Konst & antikviteter / Grafik Östermalm

Stänger: 2024-10-23 19:01:00

Tavla, fotografi, gelatinsilver, Roger Ballen,

Auktionsnummer: SE1.20241023.A57486

Konst & antikviteter / Övrigt Östermalm

Stänger: 2024-10-23 19:01:30

Kamera Sony A 7RM3, serienummer 3780561, originalkartong, batteri och laddare, två objektiv: Sonnar FE 1.8/55 ZA T* med motljusskydd och filter samt originalkartong, Sony FE 1.8/85 med motljusskydd och filter samt originalkartong, två blixtar med mjuka fodral och originalkartonger,  Wireless Radio Commander, mjukt fodral och originalkartong, smärre slitage, kartonger med bruksslitage.  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE1.20241023.A57497

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-10-23 19:02:30

Hänge i form av ett klöverbladskors, graverad baksida, höjd 45mm, bredd 46mm, tillverkad av Jarl Sandin, Göteborg 2011, 18K guld, originalask.  Vikt: 11,1 g

Auktionsnummer: SE1.20241023.A59092

Guld / Hängen & berlocker Östermalm

Stänger: 2024-10-23 19:03:00

Hänge med monogram på emaljbotten, höjd 35mm, bredd 25mm, engelska stämplar, 9K, vikt 6,8g Vikt: 6,9 g

Auktionsnummer: SE1.20241023.A59093

Stänger: 2024-10-23 19:03:30

Kedja, Pansarlänk, längd 61cm, bredd 1,5mm, 8K guld Vikt: 3,1 g

Auktionsnummer: SE1.20241023.A59094

850 kr

Budledare: anamcara Antal bud: 1

Guld / Kedjor & collier Östermalm

Stänger: 2024-10-23 19:04:00

Collier med hematitkulor, längd 43,5cm, bredd 6mm, lås i metall

Auktionsnummer: SE1.20241023.A59095

25 kr

Budledare: novali Antal bud: 1

Silver / Kedjor & collier Östermalm

Stänger: 2024-10-23 19:04:30

Collier med hängande

Auktionsnummer: SE1.20241023.A59096

Stänger: 2024-10-23 19:05:00

Ett par manschettknappar, Alton Falköping 1968, längd 22mm, bredd 11mm, 18K guld, vikt 16,4g Vikt: 16,4 g

Auktionsnummer: SE1.20241023.A59097

Guld / Manschettknappar Östermalm

Stänger: 2024-10-23 19:05:30

Kaktång, finska stämplar, längd ca 20,8cm, silver Vikt: 74,5 g

Auktionsnummer: SE1.20241023.A59098

550 kr

Budledare: promis Antal bud: 1

Silver / Bestick Östermalm

Stänger: 2024-10-23 19:06:00

4 Kaffeskedar, gravyr, längd ca 11,7cm, finska stämplar, silver Vikt: 51,7 g

Auktionsnummer: SE1.20241023.A59099

400 kr

Silver / Bestick Östermalm

Stänger: 2024-10-23 19:06:30

Sked längd ca 11,5cm, finska stämplar, silver Vikt: 11,7 g

Auktionsnummer: SE1.20241023.A59100

125 kr

Budledare: esperanto Antal bud: 4

Silver / Bestick Östermalm

Stänger: 2024-10-23 19:07:00

[1] 2 3 ... 177 Nästa »