5 mynt nominellt värde 50 öre, 600/1000 silver Vikt: 24,6 g
Bud: 300 kr (3)
Budledare: amanda
Luleå
28 mynt nominellt värde 1 kr, 800/1000 silver Vikt: 206,9 g
Bud: 3 600 kr (7)
Budledare: amanda
Luleå
18 mynt nominellt värde 2kr, 800/1000 silver Vikt: 266,8 g
Bud: 4 400 kr (6)
Budledare: amanda
Luleå
Bud: 275 kr (2)
Budledare: sirin
Luleå
Bud: 250 kr (1)
Budledare: aqeboden
Luleå
Bud: 425 kr (4)
Budledare: amanda
Luleå
6 Pokaler/snapsglas, mönstrad nedre kant, Tenn & Silver Ab, kattfot 830/1000 silver Vikt: 134,1 g
Bud: 2 400 kr (8)
Budledare: sirin
Luleå
Herrur Tissot quartz Ø33,5mm 18K, läderband, oanvänd, står still, låda etui
Utropspris: 8 400 kr
Luleå
1 Damur Tissot quartz Ø22mm 14K, läderband, oanvänd, står still, låda etui
Bud: 3 000 kr (2)
Budledare: zymves
Luleå
Ring med pärlor stl 17, gravyr, kattfot 18K Vikt: 1,4 g
Utropspris: 1 300 kr
Luleå
Ring med vita stenar stl 16½, gravyr, Juvel-Magnus AB, kattfot 18K Vikt: 3,5 g
Utropspris: 3 200 kr
Luleå
Minnessked Jacob Ängman 1876-1976, Guldsmedsaktiebolaget, kattfot 830/1000 silver, box Vikt: 102,6 g
Bud: 1 700 kr (5)
Budledare: promis
Luleå
Bud: 1 500 kr (5)
Budledare: promis
Luleå
Kaffesked modell same, Mema Guld & Silver AB, kattfot 830/1000 silver Vikt: 13,1 g
Utropspris: 175 kr
Luleå
Sockertång modell same, Persson Ur Optisk-&Guldsmedsaffär, kattfot 830/1000 silver Vikt: 19 g
Utropspris: 250 kr
Luleå
12 moccaskedar Florentina, Guldsmedsaktiebolaget, kattfot 830/1000 silver Vikt: 129,8 g
Bud: 2 200 kr (7)
Budledare: promis
Luleå
Tårtspade och tårtkniv Florentina, Cesons Guldvaru AB, kattfot 830/1000 silver Vikt: 119,5 g
Bud: 2 000 kr (5)
Budledare: promis
Luleå
Örhängen malakit 16mm, 18K Vikt: 1,7 g
Bud: 1 700 kr (2)
Budledare: musa12
Luleå
Hänge malakit 20mm, sliten, kattfot 18K Vikt: 1,2 g
Bud: 1 100 kr (1)
Budledare: yassi
Luleå
Hänge ametist 45mm, kattfot 18K Vikt: 3,1 g
Utropspris: 2 900 kr
Luleå
Hänge/bricka med vit sten 22mm, 18K Vikt: 1,3 g
Utropspris: 1 200 kr
Luleå
Bud: 6 800 kr (1)
Budledare: _lollize89_
Luleå
Utropspris: 175 kr
Luleå
Bud: 1 700 kr (3)
Budledare: promis
Luleå
2 Punchbägare hamrad yta, Ceson Guldvaru Ab, kattfot 830/1000 silver Vikt: 64,4 g
Bud: 1 000 kr (5)
Budledare: promis
Luleå
Utropspris: 300 kr
Luleå
Litet fat Ø68mm, gravyr baksida, Muller H, kattfot 830/1000 silver Vikt: 20,6 g
Utropspris: 275 kr
Luleå
Sockertång blomma, Gewe Silvervarufabriken AB, kattfot 830/1000 silver Vikt: 11,6 g
Utropspris: 175 kr
Luleå
Marmeladsked blomma, Gewe Silvervarufabriken AB, kattfot 830/1000 silver Vikt: 15,7 g
Utropspris: 225 kr
Luleå
Ett par ljusstakar, fyllda, Befa Guld & Silvervarufabrik, kattfot 830/1000 silver Vikt: 204,2 g
Bud: 950 kr (2)
Budledare: walter78
Luleå
Kedja Venezia 42,5cm, 2mm, 925/1000 silver Vikt: 7,8 g
Bud: 125 kr (1)
Budledare: nooms97
Luleå
Kedja Venezia 40,5cm, 1,3mm, 925/1000 silver Vikt: 4 g
Bud: 75 kr (1)
Budledare: nooms97
Luleå
Kedja Pansar 40,5cm, 1,4mm, 925/1000 silver Vikt: 2,2 g
Utropspris: 50 kr
Luleå
Kedja Pansar 40,5cm, 1,8mm, 925/1000 silver Vikt: 3 g
Bud: 75 kr (1)
Budledare: nooms97
Luleå
Collier 42cm, 3,3mm, 925/1000 silver Vikt: 11,2 g
Bud: 200 kr (1)
Budledare: amanda
Luleå
Bud: 125 kr (1)
Budledare: marah
Luleå
Utropspris: 225 kr
Luleå
Hänge skorpion 25mm, 23mm, 830/1000 silver Vikt: 2,7 g
Utropspris: 50 kr
Luleå
Hänge tvåfärgat 20mm, 8,6mm, 925/1000 silver Vikt: 3,7 g
Bud: 100 kr (2)
Budledare: babi1000
Luleå
Hänge med vit sten 15,4mm, 10mm, 925/1000 silver Vikt: 2 g
Bud: 75 kr (2)
Budledare: marah
Luleå
Hänge trafikljus röda och gröna stenar 17mm, 8,2mm, 925/1000 silver Vikt: 1,4 g
Bud: 125 kr (5)
Budledare: kickiau83
Luleå
Brosch bergkristall Finnfeelings Karl Laine, 30mm x 20mm, 925/1000 silver Vikt: 3,8 g
Bud: 150 kr (4)
Budledare: avicii
Luleå
Armband med bricka 19,5cm, 14mm, Pansar, repor, 830/1000 silver Vikt: 31,5 g
Utropspris: 425 kr
Luleå
Armband blommor 18,5cm, 12mm, kattfot 830/1000 silver Vikt: 10,7 g
Bud: 250 kr (4)
Budledare: sirin
Luleå
Armband länkat 18,5mm, 5,6mm, lås 925/1000 silver, armband kattfot 830/1000 silver Vikt: 11,5 g
Bud: 175 kr (1)
Budledare: janne336
Luleå
Bud: 450 kr (7)
Budledare: thornado
Luleå
Ring bergkristall stl 16½, små repor, kattfot 830/1000 silver Vikt: 2,1 g
Bud: 150 kr (5)
Budledare: tara9lll
Luleå
Utropspris: 350 kr
Luleå
Diverse defekt silver, 830-925/1000 silver Vikt: 23,9 g
Utropspris: 350 kr
Luleå