Träffar: 4630   « Föregående 1 ... 229 230 [231] 232 Nästa »

Collier, åtta integrerade hängen med vita samt blå stenar, längd 46cm, bredd 3-36mm, 21K  Vikt: 20,9 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75879

23 000 kr

Guld / Kedjor & collier Solna

Stänger: 2026-02-04 15:41:00

Armband, fyra integrerade hängen med vita samt blå stenar, längd 20cm, bredd ca 3-33mm, 21K  Vikt: 12 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75880

13 000 kr

Guld / Armband Solna

Stänger: 2026-02-04 15:41:30

Ett par örhängen med dekor samt vita stenar, 35x18mm, 21K  Vikt: 3,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75881

4 200 kr

Guld / Örhängen Solna

Stänger: 2026-02-04 15:42:00

Guldsmycken, buckliga, OBS! Ej märkesdesign, 21K  Vikt: 34,7 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75882

38 000 kr

Guld / Armband Solna

Stänger: 2026-02-04 15:42:30

Serveringsfat Mateus, ur serien Basic Collection, handgjord i Portugal, Ø35,5cm, porslin, mindre krackelering Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75883

Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat Solna

Stänger: 2026-02-04 15:43:00

Väska Louis Vuitton Neverfull MM monogram canvas, 28x31x16cm, med tillhörande clutch, beslag i gulmetall, mindre slitage på läderrem, dustbag, ytterkartong, påse Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75884

Fashion / Väskor Solna

Stänger: 2026-02-04 15:43:30

Kedja Venezia med hänge, Flora Danica, Danmark, längd 42,5cm, bredd 1mm, hänge med något svag förgyllning, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 4,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75885

Silver / Kedjor & collier Solna

Stänger: 2026-02-04 15:44:00

Ett par örhängen med odlade pärlor, Flora Danica, Danmark, 35x13mm, delar med något svag förgyllning, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 6,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75886

Silver / Örhängen Solna

Stänger: 2026-02-04 15:44:30

Ett par örhängen med dekor, troligen Flora Danica, Danmark, 34x12mm, saknar stopp, svag förgyllning, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 5,1 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75887

Stänger: 2026-02-04 15:45:00

Kedja Venezia, längd 48cm, bredd 1,4mm, förgyllt silver 835/1000 Vikt: 5 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75888

150 kr

Stänger: 2026-02-04 15:45:30

Ett par örhängen med odlade pärlor, Flora Danica, Danmark, 16x11mm, något svag förgyllning, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 2,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75889

Silver / Örhängen Solna

Stänger: 2026-02-04 15:46:00

Ett par örhängen med dekor, Flora Danica, Danmark, Ø11mm, svag förgyllning, förgyllt silver 925/1000  Vikt: 1,6 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75890

Silver / Örhängen Solna

Stänger: 2026-02-04 15:46:30

Ett par örhängen, Ø12mm, delvis förgyllda, saknar stopp, silver 925/1000 Vikt: 1,9 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75891

75 kr

Silver / Örhängen Solna

Stänger: 2026-02-04 15:47:00

Ett par örhängen med dekor, Flora Danica, Danmark, Ø8,5mm, stopp saknas, svag förgyllning, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 2,1 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75892

Silver / Örhängen Solna

Stänger: 2026-02-04 15:47:30

Ett par örhängen med dekor, Flora Danica, Danmark, Ø11mm, svag förgyllning, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 2,1 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75893

Silver / Örhängen Solna

Stänger: 2026-02-04 15:48:00

Ett par örhängen med dekor, Flora Danica, Danmark, 12x7mm, ena stoppet saknas, svag förgyllning, silver 925/1000 Vikt: 1,6 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75894

Silver / Örhängen Solna

Stänger: 2026-02-04 15:48:30

Ett par örhängen med vit sten, Flora Danica, Danmark, 12x9mm, en sten saknas, något svag förgyllning, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 2,4 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75895

Silver / Örhängen Solna

Stänger: 2026-02-04 15:49:00

Ett par örhängen, defekta, 18K  Vikt: 3,4 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75896

3 200 kr

Guld / Örhängen Solna

Stänger: 2026-02-04 15:49:30

Ett par snurrebussar, 18K  Vikt: 0,6 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75897

600 kr

Guld / Övrigt Solna

Stänger: 2026-02-04 15:50:00

Ett par örhängen, 15x8mm, skruvlås, 18K  Vikt: 2,1 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75898

2 000 kr

Guld / Örhängen Solna

Stänger: 2026-02-04 15:50:30