Auktion pågår nu, 241 st utrop

Träffar: 4630   « Föregående 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 232 Nästa »

12st Smörgåsknivar modell Uppsala längd 15cm, blad i rostfritt stål MGAB silver 830/1000 Vikt: 661,6 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8897

Silver / Bestick Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 12:06:00

11st Matknivar modell Uppsala längd 21,5cm, blad i rostfritt stål, omaka MGAB silver 830/1000 Vikt: 876,1 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8898

Stänger: 2026-01-25 12:06:30

Cigarettask med insida i trä och bakida med läder, mått 20,5x9,5cm höjd 3cm, med defekter och gravyr, GVH Stockholm, silver 830/1000 Vikt: 314,9 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8899

Silver / Övrigt Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 12:07:00

12st Kaffeskedar modell Olga längd 12cm GAB silver 830/1000 Vikt: 194,3 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8900

3 400 kr

Stänger: 2026-01-25 12:07:30

5st Matknivar längd 20,5cm silver 830/1000 Vikt: 359,9 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8901

3 200 kr

Stänger: 2026-01-25 12:08:00

Hänge med Bärnsten gul färg 40x58mm, med hängögla i vitmetall

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8902

100 kr

Fashion / Accessoarer Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 12:08:30

Collier med polerad Bärnsten längd ca 72cm bredd 9-22mm

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8903

175 kr

Budledare: mase01 Antal bud: 1

Stänger: 2026-01-25 12:09:00

Collier med polerad Bärnsten längd ca 72cm bredd 9-20mm

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8904

175 kr

Stänger: 2026-01-25 12:09:30

Scarf/Bandeau, Louis Vuitton, 100% silke, Leopardmönstrad made in Italy modell nr. 401910 längd 115cm

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8905

650 kr

Budledare: madde67 Antal bud: 3

Stänger: 2026-01-25 12:10:00

Scarf/Bandeau, Christian Dior, 100% silke, J'ADIOR made in Italy längd 96cm, smärre slitage

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8906

800 kr

Budledare: fersiv Antal bud: 11

Stänger: 2026-01-25 12:10:30

Fodral till Läsplatta Louis Vuitton Monogram, ca 18x25cm med invändigt monogram, made in Spain, med slitage, små sprickor och klisterrester, små fläckar  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8907

Stänger: 2026-01-25 12:11:00

Nyckelhållare Louis Vuitton, monogramcanvas, ca10x7cm, smärre slitage på metallbeslag, med slitage, tråd något lös, made in France

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8908

Fashion / Väskor Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 12:11:30

Bajonett 1800-tal längd 56 cm, bruksslitage, No 10, C krönt med krona, m/1867-89, stämplad PJF  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8909

Militaria, vapen & medaljer Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 12:12:00

Bajonett 1800-tal längd 56 cm, bruksslitage, No 99, C krönt med krona, m/1867-89, stämplad OK WN  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8910

Stänger: 2026-01-25 12:12:30

Övningsvärja E. Svalling, Eskilstuna. 1900-talets början längd ca 110 cm, med slitage  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8911

Stänger: 2026-01-25 12:13:00

Övningssabel märkt F.H 1800-tal längd ca 85 cm, med slitage  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8912

250 kr

Stänger: 2026-01-25 12:13:30

Bajonett svensk, M/96, troligen tidigt 1900-tal, märkt D2/I.6 No. 1816, Längd inklusive balja, 35 cm, med slitage, med skruv

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8913

Stänger: 2026-01-25 12:14:00

Slaglåspistol omkring år 1820, omärkt, hanen går ej att spänna, hårt slitage, längd 34 cm

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8914

1 000 kr

Budledare: tompam Antal bud: 4

Stänger: 2026-01-25 12:14:30

Herrur Lagonda Marin Ø34mm boett nr. 5306, manuell uppdragning, flexlänk, med repigt sprucket glas, ca 1960-tal, med slitage, möjligen servicebehov

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8915

Klockor / Herrur Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-25 12:15:00

Herrur Omega Genève Ø34,5mm ref nr. 166.041 snr. 28732077 cal. 565, automat, ca år 1969, guld på stål, datum, originalkrona och glas (små ytliga repor), boett med smärre slitage, slitet läderband  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE25.20260125.A8916

Stänger: 2026-01-25 12:15:30