Träffar: 4630   « Föregående 1 ... 227 228 [229] 230 231 232 Nästa »

Udda örhänge, Ø16,5mm, smärre buckla, 9K  Vikt: 0,5 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75839

250 kr

Guld / Örhängen Solna

Stänger: 2026-02-04 15:21:00

Hänge, sko, 14x6mm, 14K  Vikt: 0,6 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75840

450 kr

Guld / Hängen & berlocker Solna

Stänger: 2026-02-04 15:21:30

Damur, gulmetall, manuell, Ø22mm, pärlemorurtavla, länk i gulmetall med slitage, färgbortfall, skadad urtavla, repig, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75841

Klockor / Damur Solna

Stänger: 2026-02-04 15:22:00

Herrur Longines, 18K, quartz, ref-nr: L4.692.6, serie-nr: 29566625, Ø33mm, safirglas, datum, läderband ej original med grovt slitage, gravyr, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75842

Klockor / Herrur Solna

Stänger: 2026-02-04 15:22:30

Herrur Omega Seamaster, stål, manuell, boett-nr: 28.71962, Ø34mm, saknar länk/band, ena bandstiftet saknas, repig boett, gravyr, visare samt urtavla med slitage, skadat samt repigt glas, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75843

Klockor / Herrur Solna

Stänger: 2026-02-04 15:23:00

Pärlcollier, doserat, med odlade pärlor, längd 55cm, bredd 5-12mm, pärlor med slitage, lås i silver 835/1000, bruttovikt: 9,6g Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75844

Silver / Kedjor & collier Solna

Stänger: 2026-02-04 15:23:30

Armband, längd 18,5cm, bredd 12mm, ojämnheter, silver 925/1000 Vikt: 25,5 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75845

550 kr

Silver / Armband Solna

Stänger: 2026-02-04 15:24:00

Kedja, längd 42cm, bredd 12mm, ojämnheter, silver 925/1000 Vikt: 56,5 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75846

1 100 kr

Stänger: 2026-02-04 15:24:30

Kedja Pansar, längd 45cm, bredd 2mm, silver 925/1000 Vikt: 3 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75847

75 kr

Stänger: 2026-02-04 15:25:00

Kedja Venezia, längd 40,5cm, bredd 1mm, ojämnheter, silver 835/1000 Vikt: 3,1 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75848

50 kr

Stänger: 2026-02-04 15:25:30

Kedja Venezia, längd 42cm, bredd 1mm, ojämnheter, bucklig ögla, ögla med öppen lödning, silver 925/1000 Vikt: 2,5 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75849

Stänger: 2026-02-04 15:26:00

Ring med gul sten, stl 16½, bredd 2-7mm, sten med nagg, sterling silver 925/1000 Vikt: 2,2 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75850

50 kr

Silver / Ringar Solna

Stänger: 2026-02-04 15:26:30

Hänge/Fotogömma, plast inuti, med dekor, 30x17mm, silver 835/1000 Vikt: 6,6 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75851

125 kr

Silver / Hängen & berlocker Solna

Stänger: 2026-02-04 15:27:00

Hänge/Fotogömma, plast inuti, med dekor, 30x16mm, gravyr, silver 925/1000 Vikt: 2,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75852

50 kr

Stänger: 2026-02-04 15:27:30

Hänge med vita samt blå stenar, 18x10mm, silver 925/1000 Vikt: 1,2 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75853

50 kr

Stänger: 2026-02-04 15:28:00

Moccaskedar, sex stycken, modell Carmen, GAB, silver 830/1000 Vikt: 49,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75854

800 kr

Silver / Bestick Solna

Stänger: 2026-02-04 15:28:30

Teskedar, två stycken, Kaffeskedar, två stycken, modell Rosenholm, silver 830/1000 Vikt: 52,8 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75855

800 kr

Silver / Bestick Solna

Stänger: 2026-02-04 15:29:00

Ring med vit sten, stl 16¾, bredd 3mm, fattning i 18K vitguld, gravyr, 23K  Vikt: 3,3 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75856

3 200 kr

Guld / Ringar Solna

Stänger: 2026-02-04 15:29:30

Kedja Pansar, längd 42cm, bredd 1,6mm, 18K  Vikt: 4 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75857

3 800 kr

Guld / Kedjor & collier Solna

Stänger: 2026-02-04 15:30:00

Hänge med diamant ca 0,24ct, kvalitet ca W(H)/VS, 8x4,5mm, vitguld, ostämplad, öppen ögla, 18K   Vikt: 0,4 g

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75858

Stänger: 2026-02-04 15:30:30