Auktion pågår nu, 77 st utrop

Träffar: 20   [1]

Väska Louis Vuitton Alma, Monogram Canvas, datumkod BA0938, Made in France, mått ca 24x30x16cm, slitage på läder och gulmetall, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE22.20260120.A51959

Fashion / Väskor Farsta

Stänger: 2026-01-20 21:49:30

Kamera Canon Power Shot G7X Mark II, serie nr  883056001522, väska, inga övriga tillbehör.

Auktionsnummer: SE4.20260121.A101429

1 900 kr

2026-01-21 11:31:00

Budledare: glovo Antal bud: 1

Foto & elektronik Malmö Triangeln

Stänger: 2026-01-21 11:31:00

Kamera Canon EOS M200 med påsittande objektiv Canon 15-45mm 1:3.5-6.3 IS STM, serie nr 293073007584, 803210010942, batteri Sido replace LP-E12, batteriladdare Canon model LC-E12E, väska. Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE4.20260121.A101442

Stänger: 2026-01-21 11:37:30

Handväska Jimmy Choo Callie tote bag, ca 23x19x3cm, laxrosa foder, detaljer och beslag i gulmetall, små märke/fläckar på foder, otydligt kvitto Jimmy Choo butik 2023, dustbag, kartong.

Auktionsnummer: SE4.20260121.A101453

Fashion / Väskor Malmö Triangeln

Stänger: 2026-01-21 11:43:00

Väska BVLGARI Serpenti Forever, kalvläder med metallfinish, nr 2877051Y, mått 14 x 20 x 4,5cm, beslag i gulmetall, spegel, regnskydd, ej ifyllt certifikat, mindre märke, kvitto från Paris 2022, inga övriga tillbehör.  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE2.20260122.A93498

Fashion / Väskor City

Stänger: 2026-01-22 12:28:30

Väska BVLGARI Serpentine Duo Top Handle, matelassé-kalvläder, mått  21,5 x 15 x 6 cm, avtagbar axelrem, en intern platt ficka samt en ficka med dragkedja, skötselråd, certifikat från BVLGARI Dubai 2025, dustbag.  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE2.20260122.A93499

Fashion / Väskor City

Stänger: 2026-01-22 12:29:00

Väska Louis Vuitton Alma BB, Monogram Canvas, M53152, mått ca 23,5 x 17,5 x 11,5cm, beslag i gulmetall, axelrem, kvitto från Louis Vuitton Stockholm 2023, dustbag, box. Nypris 19200kr Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE2.20260122.A93500

Fashion / Väskor City

Stänger: 2026-01-22 12:29:30

Gitarr Epiphone pretty woman No 1001171001 med väska, Skickas med DHL 700kr Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE77.20260125.A4463

3 500 kr

2026-01-25 14:36:00

Budledare: larsmagnus Antal bud: 1

Musikinstrument / Stränginstrument Växjö

Stänger: 2026-01-25 14:36:00

Väska Gucci, GG Marmont Shoulder bag, nr 448065493075, svart läder med guldfärgade beslag, mått ca 19x12x6cm, axelrem, fläckar invändigt, smärre repor och fläckar i lädret, kvitto Birger Jarlsgatan år 2020, dustbag, kartong

Auktionsnummer: SE16.20260127.A107800

Fashion / Väskor Skanstull

Stänger: 2026-01-27 11:48:00

Kamera Minolta XG2 analog med plastrem med objektiv Tokina 35mm f 2,8 & Objektiv Tokina 80-200mm f 4,0 i egen väska medföljande blixt Nissin 24ASO auto, hård kameraväska Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE28.20260127.A2428

Foto & elektronik Luleå

Stänger: 2026-01-27 17:39:30

Handväska, lackerat rött monogramläder, beslag av guldfärgad metall, invändigt fodrad med fack, enligt datumkod Frankrike 2010, ca 29x38x19cm, kvitto, dustbag, slitage, repor/märken.

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66328

Fashion / Kläder & skor Östermalm

Stänger: 2026-01-28 19:31:30

Väska Louis Vuitton Rivoli PM, brun monogramcanvas, läder, modellnummer M44543, hänglås och nycklar, detaljer i gulfärgad metall, ca 20x30x17, färgbortfall, ställvis kraftigt bruksslitage, kvitto från 2021, dustbag, ytterkartong. Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66352

Fashion / Väskor Östermalm

Stänger: 2026-01-28 19:43:30

Väska Prada Re-Edition 2005 Re-nylon Saffiano shoulder bag, mått: 22 x 18 x 6,5cm, beige nylon med läderdetaljer, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE8.20260129.A44984

Fashion / Väskor Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-29 11:00:30

Väska Saint Laurent Monogram Leather Clutch, mått: 24 x 13 x 5,5cm, svart läder, svarta beslag, smutsig invändigt, repig logga, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE8.20260129.A44993

Fashion / Väskor Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-29 11:01:00

Filmkamera Canon Super 8, zoom 7,5-60mm 1:1,4, väska, lampa, film i + en extra, troligen gamla, ej funktionstestad Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE28.20260203.R229

Foto & elektronik Luleå

Stänger: 2026-02-03 16:01:00

Kamera Ricoh singlex TLS, snr 248338, objektiv auto rikenon 55mm, 2,8, Objektiv, tele kennex, 135mm 2,8, originalkvitto 1973. Väska, blixt. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE28.20260203.R233

Foto & elektronik Luleå

Stänger: 2026-02-03 16:03:00

Väska Louis Vuitton New Wave Chain Bag MM Noir, modell M51498, datumkod FK5230, svart qulitat kalvskinn, mått ca 25x15x6cm, Made in Italy, kvitto Birger Jarlsgatan 2020-12-11, dustbag, kartong, märken i lädret från kedja.  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE22.20260203.A52252

Fashion / Kläder & skor Farsta

Stänger: 2026-02-03 20:51:00

Väska Chanel Classic Wallet On Chain, svart quiltat kaviarläder, guldfärgade beslag, mått ca 19x12x3cm, serienummer NGXNKT29, kvitto daterat 2022-01-25, dustbag, kartong.  Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE22.20260203.A52259

Fashion / Väskor Farsta

Stänger: 2026-02-03 20:54:30

Väska Louis Vuitton Neverfull MM monogram canvas, 28x31x16cm, med tillhörande clutch, beslag i gulmetall, mindre slitage på läderrem, dustbag, ytterkartong, påse Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75884

Fashion / Väskor Solna

Stänger: 2026-02-04 15:43:30

[1]