Din sökning gav 12 träffar. Om du är inloggad som auktion-/webbshopskund kan du spara din sökning och få ett mail så fort en ny vara läggs ut som matchar den.

Träffar: 12   [1]

Handväska Tory Burch, Ella Boucle Chain Mini Tote, 31x25cm New Cream, smärre slitage

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8670

1 200 kr

Budledare: sara_cc Antal bud: 1

Fashion / Väskor Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-11 11:30:00

Väska, Louis Vuitton, Pochette Accessoires, datumkod VI0074, år 2004, M51980, mått ca 21 x 13 x 4cm, monogramcanvas, beslag i guldmetall, kvitto Stockholm 2022 på reparering, bruksslitage, dustbag, originalkartong

Auktionsnummer: SE16.20260113.A107567

Fashion / Väskor Skanstull

Stänger: 2026-01-13 11:52:30

Väska Louis Vuitton, Neverfull GM, Damier canvas i färgen Azur, Datumkod: Fl3175, vecka 37 år 2015, kvitto från Birger Jarlsgatan i Stockholm 2015, smärre invändiga bruksfläckar, inga tillbehör  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260118.A341

Fashion / Väskor Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-01-18 14:04:30

Väska Guess röd skinnimitation axelrem i gulmetall, 20x13x16,5cm, fint skick Vikt: 0 g Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE26.20260118.A3016

250 kr

Budledare: rosen_84 Antal bud: 1

Stänger: 2026-01-18 14:30:30

Väska Clutch Givenchy, #TE0143, mått 31x21cm, svart läder, kvitto från Nathalie Schuterman, dustbag

Auktionsnummer: SE26.20260118.A3029

1 500 kr

Budledare: mela_gre Antal bud: 1

Stänger: 2026-01-18 14:37:00

Väska Prada Top Handle Bag, Pyramid Frame, Saffiano Lux, ca 31x12x22 cm, modell: BL0808, beslag i gulmetall, certifikat, kvitto, dustbag, mindre skav på kantsöm

Auktionsnummer: SE26.20260118.A3030

Stänger: 2026-01-18 14:37:30

Väska BVLGARI Serpenti Forever, kalvläder med metallfinish, nr 2877051Y, mått 14 x 20 x 4,5cm, beslag i gulmetall, spegel, regnskydd, ej ifyllt certifikat, mindre märke, kvitto från Paris 2022, inga övriga tillbehör.  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE2.20260122.A93498

Fashion / Väskor City

Stänger: 2026-01-22 12:28:30

Väska BVLGARI Serpentine Duo Top Handle, matelassé-kalvläder, mått  21,5 x 15 x 6 cm, avtagbar axelrem, en intern platt ficka samt en ficka med dragkedja, skötselråd, certifikat från BVLGARI Dubai 2025, dustbag.  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE2.20260122.A93499

Fashion / Väskor City

Stänger: 2026-01-22 12:29:00

Väska Louis Vuitton Alma BB, Monogram Canvas, M53152, mått ca 23,5 x 17,5 x 11,5cm, beslag i gulmetall, axelrem, kvitto från Louis Vuitton Stockholm 2023, dustbag, box. Nypris 19200kr Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE2.20260122.A93500

Fashion / Väskor City

Stänger: 2026-01-22 12:29:30

Väska Gucci, GG Marmont Shoulder bag, nr 448065493075, svart läder med guldfärgade beslag, mått ca 19x12x6cm, axelrem, fläckar invändigt, smärre repor och fläckar i lädret, kvitto Birger Jarlsgatan år 2020, dustbag, kartong

Auktionsnummer: SE16.20260127.A107800

Fashion / Väskor Skanstull

Stänger: 2026-01-27 11:48:00

[1]