Auktion pågår nu, 190 st utrop

Din sökning gav 33 träffar. Om du är inloggad som auktion-/webbshopskund kan du spara din sökning och få ett mail så fort en ny vara läggs ut som matchar den.

Träffar: 33   [1]

Väska Gucci, GG Marmont Shoulder bag, nr 448065493075, svart läder med guldfärgade beslag, mått ca 19x12x6cm, axelrem, fläckar invändigt, smärre repor och fläckar i lädret, kvitto Birger Jarlsgatan år 2020, dustbag, kartong

Auktionsnummer: SE16.20260127.A107800

Fashion / Väskor Skanstull

Stänger: 2026-01-27 11:48:00

Kamera Minolta XG2 analog med plastrem med objektiv Tokina 35mm f 2,8 & Objektiv Tokina 80-200mm f 4,0 i egen väska medföljande blixt Nissin 24ASO auto, hård kameraväska Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE28.20260127.A2428

Foto & elektronik Luleå

Stänger: 2026-01-27 17:39:30

Handväska Louis Vuitton, lackerat rött monogramläder, beslag av guldfärgad metall, invändigt fodrad med fack, enligt datumkod Frankrike 2010, ca 29x38x19cm, kvitto, dustbag, slitage, repor/märken. Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66328

Fashion / Kläder & skor Östermalm

Stänger: 2026-01-28 19:31:30

Väska Louis Vuitton Rivoli PM, brun monogramcanvas, läder, modellnummer M44543, hänglås och nycklar, detaljer i gulfärgad metall, ca 20x30x17, färgbortfall, ställvis kraftigt bruksslitage, kvitto från 2021, dustbag, ytterkartong. Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66352

Fashion / Väskor Östermalm

Stänger: 2026-01-28 19:43:30

Väska Prada Re-Edition 2005 Re-nylon Saffiano shoulder bag, mått: 22 x 18 x 6,5cm, beige nylon med läderdetaljer, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE8.20260129.A44984

Fashion / Väskor Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-29 11:00:30

Väska Saint Laurent Monogram Leather Clutch, mått: 24 x 13 x 5,5cm, svart läder, svarta beslag, smutsig invändigt, repig logga, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE8.20260129.A44993

Fashion / Väskor Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-29 11:01:00

Väska Gucci Horsebit GG by Tom Ford limited edition, guldfärgat läder med monogrammönstrad pärlbroderi, beslag i guldfärgad metall, löstagbar axelkedja i guldfärgad metall, foder i guldfärgat läder, invändigt en liten ficka, märkt GUCCI made in Italy samt numrerad, 28 x 12 x4 cm, dustbag, fint skick.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3084

Fashion / Väskor Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:30:00

Väska Gucci Horsebit GG vinrött läder med monogramcanvas, beslag i guldfärgad metall, löstagbar axelkedja i guldfärgad metall, invändigt en ficka, märkt GUCCI made in Italy samt numrerad, 38 x 14 x 6 cm, dustbag, smärre bruksskick.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3085

Stänger: 2026-02-01 14:30:30

Väska Bottega Veneta Long Knot Clutch, lammskinn med brunt flätat satin, stel modell med knäppning upptill i form av en knut, märkt Bottega Veneta made in Italy, 25 x 11 x 5 cm, dustbag, fint skick.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3088

Stänger: 2026-02-01 14:32:00

Väska Bottega Veneta Intrecciato Clutch svart flätat läder, invändigt tre fack varav en med dragkedja, märkt Bottega Veneta made in Italy samt numrerad, dold tryckknapp, 23 x 15 x 6 cm, dustbag.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3090

Stänger: 2026-02-01 14:33:00

Väska Chanel Lady Braid Flap 2008 i svart quiltat lammläder, beslag samt CC logo i guldfärgad metall, dold tryckknapp, foder i svart siden, invändigt två fack samt en ficka med dragkedja, märkt CHANEL made in France samt numrerad, 25 x 14 x 5 cm, dustbag, fint bruksskick.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3091

Stänger: 2026-02-01 14:33:30

Väska Louis Vuitton Alma 1995, monogramcanvas med bruna skinndetaljer, beslag i guldfärgad metall, spruckna kanter i bottenplatta, bucklig, fläck i foder, trög dragkedja, handtag med torrsprickor, lås och nycklar.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3108

Stänger: 2026-02-01 14:40:00

Väska Gucci GG Marmont Mini vit-beige, mått ca 22x13x6 cm,  modellnr 446744, serienr 622011, kvitto NK Göteborg 2021, dustbag , Bra skick

Auktionsnummer: SE76.20260201.A28008

Fashion / Väskor Karlstad

Stänger: 2026-02-01 20:20:00

Litografi Staffan Hallström, motiv av ett par med resväska, personlig dedikation, signerad A tergo, bildmått ca 99x69cm, ytligt skavd på ram. OBS! Skickas ej. Vikt: 0 g Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE16.20260203.R68992

Konst & antikviteter / Grafik Skanstull

Stänger: 2026-02-03 12:38:00

Kuvertväska Gucci Interlocking, svart läder, 12x19cm, detaljer i gulmetall, repig cclogga,  innerficka med dragkedja, kortfack, inga övriga tillbehör

Auktionsnummer: SE11.20260203.A40364

Fashion / Väskor Malmö Centralen

Stänger: 2026-02-03 14:51:30

Väska, clutch Michael Kors, skinn, tassels, 16x26cm, detaljer i metall, dragkedja Vikt: 0 g Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE11.20260203.A40378

175 kr

2026-02-03 14:58:30

Budledare: klodluku Antal bud: 4

Stänger: 2026-02-03 14:58:30

Väska DKNY svart skinn med detaljer i vitmetall, innerficka med dragkedja, 16x28cm, bruksslitage Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE11.20260203.A40379

Fashion / Accessoarer Malmö Centralen

Stänger: 2026-02-03 14:59:00

Väska totebag  Emporio Armani Myea, perforerad konstläder, 13x30x37cm, tillhörande liten väska med dragkedja, axelrem i tyg, detaljer i gulmetall, dustpåse

Auktionsnummer: SE11.20260203.A40380

Stänger: 2026-02-03 14:59:30

Väska tote bag, Demellier New York, 15x22x48cm, kalvskinn, 2 innerfack, magnetlås, axelrem, detaljer i gulmetall, dustpåse

Auktionsnummer: SE11.20260203.A40382

Stänger: 2026-02-03 15:00:30

Väska tote bag, Vivienne Westwood Harris Medium Yasmine Bag, 100% ull, 13x20x30cm, 3 innerfickor, skinndetaljer, emblem i gulmetall, dustpåse

Auktionsnummer: SE11.20260203.A40383

Stänger: 2026-02-03 15:01:00

Väska Gucci x Balenciaga, The hacker project, Jackie 1961 Hobo, svart skinn med tryck, serie-nr: 636712-498879, 5x232x35cm, 2 innefickor, axelrem, beslag i gulmetall, dustpåse

Auktionsnummer: SE11.20260203.A40384

Stänger: 2026-02-03 15:01:30

Filmkamera Canon Super 8, zoom 7,5-60mm 1:1,4, väska, lampa, film i + en extra, troligen gamla, ej funktionstestad Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE28.20260203.R229

Foto & elektronik Luleå

Stänger: 2026-02-03 16:01:00

Kamera Ricoh singlex TLS, snr 248338, objektiv auto rikenon 55mm, 2,8, Objektiv, tele kennex, 135mm 2,8, originalkvitto 1973. Väska, blixt. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE28.20260203.R233

Foto & elektronik Luleå

Stänger: 2026-02-03 16:03:00

Väska Louis Vuitton New Wave Chain Bag MM Noir, modell M51498, datumkod FK5230, svart qulitat kalvskinn, mått ca 25x15x6cm, Made in Italy, kvitto Birger Jarlsgatan 2020-12-11, dustbag, kartong, märken i lädret från kedja.  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE22.20260203.A52252

Fashion / Kläder & skor Farsta

Stänger: 2026-02-03 20:51:00

Väska Chanel Classic Wallet On Chain, svart quiltat kaviarläder, guldfärgade beslag, mått ca 19x12x3cm, serienummer NGXNKT29, kvitto daterat 2022-01-25, dustbag, kartong.  Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE22.20260203.A52259

Fashion / Väskor Farsta

Stänger: 2026-02-03 20:54:30

Väska Louis Vuitton Neverfull MM monogram canvas, 28x31x16cm, med tillhörande clutch, beslag i gulmetall, mindre slitage på läderrem, dustbag, ytterkartong, påse Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20260204.A75884

Fashion / Väskor Solna

Stänger: 2026-02-04 15:43:30

Väska Gucci Marmont, modellnr 446744 520981, mått 22x14x7cm, svart matelasserat läder, beslag i gulmetall, kvitto från Gucci Stockholm 2025, dustbag, ytterkartong, fint skick

Auktionsnummer: SE2.20260205.A93727

Fashion / Väskor City

Stänger: 2026-02-05 12:47:30

Väska Chanel O-Mini bag, kornigt kalvskinn, silverfärgad metall, mått 19x13x4cm, ref AP0250-Y01588-C3906, snr KPXEA6PH, kvittokopia 2025, dustbag, box.

Auktionsnummer: SE2.20260205.A93730

Fashion / Väskor City

Stänger: 2026-02-05 12:49:00

Digital systemkamera Canon EOS 550D med objektiv Canon EF-S 18-55mm 1:3.5-5.6, IS II, 18mpx,  linsskydd, laddare, kablage, kamerarem, kameraväska Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108011

Foto & elektronik Skanstull

Stänger: 2026-02-10 11:15:30

Midjeväska Gucci Ophedia beltbag, 15x28x8cm, serienr 7332400493492, monogramcanvas, svart läder, justerbar canvasrem, svart tygfoder, inga tillbehör, bruksskick

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108016

Fashion / Väskor Skanstull

Stänger: 2026-02-10 11:18:00

Väska Michael Kors, ca 25x15x5cm, gulmetallfärgade beslag, nötta detaljer, kvitto 2023, bruksslitage.

Auktionsnummer: SE27.20260211.A4634

375 kr

2026-02-11 16:58:30

Budledare: evawiberg Antal bud: 4

Fashion / Väskor Kista

Stänger: 2026-02-11 16:58:30

[1]