Din sökning gav 17 träffar. Om du är inloggad som auktion-/webbshopskund kan du spara din sökning och få ett mail så fort en ny vara läggs ut som matchar den.

Träffar: 17   [1]

Litografi Staffan Hallström, motiv av ett par med resväska, personlig dedikation, signerad A tergo, bildmått ca 99x69cm, ytligt skavd på ram. OBS! Skickas ej. Vikt: 0 g Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE16.20260106.R68992

Konst & antikviteter / Grafik Skanstull

Stänger: 2026-01-06 11:04:30

Handväska 30x15x10cm oklart ursprung hårt bruksslitage fläckar rost stark odör

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85860

150 kr

Budledare: nicklas950306 Antal bud: 1

Fashion / Väskor Göteborg Nordstan

Stänger: 2026-01-06 14:05:30

Väska Burberry modell Walden Hobo, Smoke Check, mått ca 36x 30x13 med dustbag, bruksslitage, torrsprickor på axelrem

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40086

Fashion / Väskor Malmö Centralen

Stänger: 2026-01-06 15:04:30

Väska Mulberry Bayswater, classic grain, Deep Aubergine, 12x25x32cm, axelrem beslag i gulmetall, färgsläpp i kanter, slitage på beslag, dustbag medföljer

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40091

Stänger: 2026-01-06 15:07:00

Väska Gucci Boston marinblå GG canvas med läderdatljer, 16x22x33cm, hårt slitage, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40092

1 600 kr

Budledare: ebbagustafsson02 Antal bud: 5

Stänger: 2026-01-06 15:07:30

Väska, Louis Vuitton Takashi Murakami Keepall 45, Limited edition, black monogram multicolor, guldfärgade beslag, adresstagg med monogramtryck, datumkod:PL0014, rökdoft, kvitto från LV Köpenhamn Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40096

Stänger: 2026-01-06 15:09:30

Väska portfölj Louis Vuitton, Ambassadeur, monogramcanvas, guldfärgade beslag, datumkod:: CT1921, December 1991, 6x27x38cm, nycklar medföljer,  bruksslitage, rökdoft

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40097

Stänger: 2026-01-06 15:10:00

Kamera, Lumix DC-GH6, serienummer: WG2DA002560, objektiv Sigma 16mm 1:1.4, DC DN Ø67, serienummer: 55787813, 3 laddare, 3 batterier, tillbehör, kartong, väska Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40100

Foto & elektronik Malmö Centralen

Stänger: 2026-01-06 15:11:30

Mikrofon SP Tech, APM-1KIT, med tillbehör i aluminiumväska, kartong Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE11.20260106.A40101

350 kr

Budledare: pinoo Antal bud: 3

Stänger: 2026-01-06 15:12:00

Handväska Mulberry, Alexa Chestnut, brunt skinn, guldfärgade detaljer, axelrem, längd 33cm, höjd 23cm, djup 17cm, bruksslitage, dustbag, kvittokopia, inga övriga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE2.20260108.A93312

Fashion / Väskor City

Stänger: 2026-01-08 12:46:30

Väska, Louis Vuitton, Noe GM, gult Epi läder, nr: AR1915, kraftigt slitage, 25x26x18,5cm, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE2.20260108.A93313

2 100 kr

Budledare: mr2k17 Antal bud: 13

Fashion / Väskor City

Stänger: 2026-01-08 12:47:00

Handväska Louis Vuitton Bond Street, Damier Ebene, datumkod: AH1129 12:e veckan 2019 Frankrike, dustbag, inga övriga tillbehör

Auktionsnummer: SE2.20260108.A93314

Fashion / Väskor City

Stänger: 2026-01-08 12:47:30

Handväska Tory Burch, Ella Boucle Chain Mini Tote, 31x25cm New Cream, smärre slitage

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8670

1 200 kr

Budledare: sara_cc Antal bud: 1

Fashion / Väskor Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-11 11:30:00

Väska, Louis Vuitton, Pochette Accessoires, datumkod VI0074, år 2004, M51980, mått ca 21 x 13 x 4cm, monogramcanvas, beslag i guldmetall, kvitto Stockholm 2022 på reparering, bruksslitage, dustbag, originalkartong

Auktionsnummer: SE16.20260113.A107567

Fashion / Väskor Skanstull

Stänger: 2026-01-13 11:52:30

[1]