Auktion pågår nu, 130 st utrop

Träffar: 237   [1] 2 3 ... 12 Nästa »

Defekt smyckeur Certina i 18K guld med band i metall. Bruttovikt: 15,4g.

Auktionsnummer: SE73.20260129.A22871

2 700 kr

Budledare: yguld1 Antal bud: 1

Klockor / Damur Umeå

Stänger: 2026-01-29 19:03:30

Herrur Certina Blue Ribbon i 14K guld med läderband i mörk aubergine. Boett Ø 35 mm, automatic, datum, något repigt plexiglas, gravyr "Från Boliden Aktiebolag". Fungerade under testtillfället. Bruttovikt: 41,8g.

Auktionsnummer: SE73.20260129.A22993

Klockor / Herrur Umeå

Stänger: 2026-01-29 20:04:30

Herrur Breitling Grand Premier Chronograph, Ø40mm, automatisk, stål med läderband, referensnr: A13024.1, serienr: 4798, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2236

Klockor / Herrur Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:03:00

Herrur Breguet Type XX Aeronavale, Ø39mm, automatisk, stål med original-läderarmband, referensnr: 3800, serienr: 52987, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2237

Stänger: 2026-02-01 14:03:30

Herrur Rolex Submariner Date, Ø40mm, automatisk, guld/stål med blå urtavla, referensnummer: 16613, kaliber: 3135, serienummer: E996026, verknr: 5932301, år: 1990, Oysterlänk guld/stål, defekt viklås skruv saknas, inga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2238

Stänger: 2026-02-01 14:04:00

Armbandsur Rolex Yacht Master, Ø35mm, automatisk, datum, guld/stål med blå urtavala, Oysterlänk guld/stål, referensnr: 168623, kaliber:3235, serienr: Y266415, år: 2002, verknr:1153631, smärre repor på länk, inga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2239

Klockor / Damur Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:04:30

Herrur Rolex Daytona Cosmograph, Ø40mm, automatisk, stål, vit urtavla, Oysterlänk, referensnr: 116520, kaliber: 4030, serienr: A306471, verknr: 183820, år: 1999, mindre repor förekommer på bezel och länk, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2240

Stänger: 2026-02-01 14:05:00

Klockfodral Louis Vuitton för tre klockor, brun monogramcanvas, längd: 20cm, lättare bruksslitage, inga övriga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2259

Klockor / Övrigt Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:05:30

Klockfodral Louis Vuitton för tre klockor, grå monogramcanvas, längd: 20cm, lättare bruksslitage, lös kant på invändig kudde, inga övriga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2260

Stänger: 2026-02-01 14:06:00

Klockbox Rolex, grön med träinredning, ca: 14,5x10x5cm, ref: 68.00.71

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2262

1 100 kr

Budledare: watchguy_64 Antal bud: 2

Stänger: 2026-02-01 14:06:30

Klockbox Rolex, grön med träinredning samt kudde, ca: 14,5x10x5cm, ref: 68.00.2, slitage på hörnor

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2264

1 000 kr

Budledare: sghz300_ Antal bud: 1

Stänger: 2026-02-01 14:07:00

Länkbit till Rolex Oystermodell, stål/guld 18K, inklusive skruv, bredd: 14mm, bruttovikt: 2,9gram Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2265

Stänger: 2026-02-01 14:07:30

Damur boett i 14K, manuell, 25x30mm, länk i doublé, slitage, bruttovikt: 22,3 gram

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3053

3 000 kr

Stänger: 2026-02-01 14:14:30

Armbandsur Rolex Datejust Ø36mm, 80-tal, automatisk, stål- vitguldsring, caliber: 3035, serienr:7242383, boettnr:16000, verknr:0798224, claspcode:D62510H, extra länkbitar, viklås, slapp länk.  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3110

Stänger: 2026-02-01 14:41:00

Savonett doublé,tickar igång men stannar,diameter ca 50 mm,repor/ojämnheter.

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27936

100 kr

Budledare: sura93 Antal bud: 1

Klockor / Fickur Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:44:00

Damur Tissot 18k,diameter ca 23.9 mm,fungerar ej,armband gulmetall.

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27940

5 000 kr

Klockor / Damur Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:46:00

Herrur Eterna-Matic,tickar igång men ej funktionstestat,diameter ca 34.9 mm,stål,repor,saknar armband.

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27952

475 kr

Budledare: stockholm10 Antal bud: 13

Klockor / Herrur Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:52:00

Damur 14k Certina , mått ovalt ur ca 23x20mm, svag gravyr boett, totalvikt 11,6gram + band metall Vikt: 11,6 g

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27968

Klockor / Övrigt Karlstad

Stänger: 2026-02-01 20:00:00

Fickur defekt, Ø ca 49mm, silver 900/1000 + klockkedja metall Vikt: 150 g Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27992

125 kr

Klockor / Fickur Karlstad

Stänger: 2026-02-01 20:12:00

[1] 2 3 ... 12 Nästa »