Auktion pågår nu, 152 st utrop

Träffar: 217   [1] 2 3 ... 11 Nästa »

Herrur Jaeger-LeCoultre, 14K, manuell, Ø36mm, originalarmband samt spänne, kronan fast/servicebehov, märken, repor, gravyr, inga övriga tillbehör, 14K

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66319

Klockor / Herrur Östermalm

Stänger: 2026-01-28 19:27:00

Herrur, Omega Seamaster Professional Chronometer, automatisk, datum, stål, Ø42mm, referensnummer 22545000, serienummer 81516542, box och ytterkartong, extra länkbitar, certifikat från 2008, slitage, repor, behov av service.

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66349

Klockor / Herrur Östermalm

Stänger: 2026-01-28 19:42:00

Damur Stowa, 21,5x17,7mm, längd 17,5-18,5cm, manuell, 830/1000 silver, Bruttovikt: 19,1g.

Auktionsnummer: SE8.20260129.A48478

400 kr

Budledare: 737881 Antal bud: 6

Klockor / Damur Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-29 11:45:00

Herrur Zenith XL-Tronic, 37,5x43 mm, boettnr: 01-0010-505, stål, kvarts, stämgaffelur, mineralglas, dag, datum, utan läderband, repor på glas, skruv till bakboett saknas, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE8.20260129.A48479

Klockor / Herrur Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-29 11:45:30

Herrur Eterna Sonic , 33,5x33,5 mm, boettnr: 5917991, stål, kvarts, stämgaffelur, datum, utan läderband, repor på glas, servicebehov, datumhjul i slitet skick, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE8.20260129.A48480

Klockor / Herrur Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-29 11:46:00

Herrur Tissot T-Touch, Ø42,8mm, längd 18cm, Ref: T047420A, serienr: 10BC1007443, titan, kvarts, alarm, kompass, kronograf, dag, datum, år, viklås, timvisare defekt/står stilla, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE8.20260129.A48481

Klockor / Herrur Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-29 11:46:30

Damur Tissot Ø24mm, kvarts, datum, gravyr, läderband, 18K, behov av batteribyte, Bruttovikt: 15,6g.

Auktionsnummer: SE8.20260129.A48482

4 800 kr

Budledare: helena_ Antal bud: 1

Klockor / Damur Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-29 11:47:00

Damur Rutina Ø17mm, 18K i boett, länk i metall, defekt urverk.

Auktionsnummer: SE12.20260129.A43572

3 000 kr

Klockor / Damur Göteborg Angered

Stänger: 2026-01-29 14:55:30

Damur Eszeha 22x14mm 18K i boett, länk i metall, defekt urverk.

Auktionsnummer: SE12.20260129.A43573

2 100 kr

Budledare: nordicstar Antal bud: 2

Stänger: 2026-01-29 14:56:00

Damur Certina Q Ø18mm, omkrets handled 16cm, bredd armband 9mm, boett och armband 18K, klockan går ej, 21,2g totalt.

Auktionsnummer: SE12.20260129.A43585

Stänger: 2026-01-29 15:02:00

Herrur Invicta Subaqua, modell 5514, Ø 50mm, Quartz, gummirem.

Auktionsnummer: SE12.20260129.A43586

550 kr

Budledare: svaneholm Antal bud: 7

Klockor / Herrur Göteborg Angered

Stänger: 2026-01-29 15:02:30

Herrur Breitling Avenger B01 serei nr; 3440649, ref: AB0147, box & cert, nyskick plasten kvar Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE72.20260129.R16302

40 000 kr

Klockor / Herrur Helsingborg

Stänger: 2026-01-29 15:06:00

Defekt smyckeur Certina i 18K guld med band i metall. Bruttovikt: 15,4g.

Auktionsnummer: SE73.20260129.A22871

2 700 kr

Budledare: yguld1 Antal bud: 1

Klockor / Damur Umeå

Stänger: 2026-01-29 19:03:30

Herrur Certina Blue Ribbon i 14K guld med läderband i mörk aubergine. Boett Ø 35 mm, automatic, datum, något repigt plexiglas, gravyr "Från Boliden Aktiebolag". Fungerade under testtillfället. Bruttovikt: 41,8g.

Auktionsnummer: SE73.20260129.A22993

Klockor / Herrur Umeå

Stänger: 2026-01-29 20:04:30

Herrur Breitling Grand Premier Chronograph, Ø40mm, automatisk, stål med läderband, referensnr: A13024.1, serienr: 4798, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2236

Klockor / Herrur Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:03:00

Herrur Breguet Type XX Aeronavale, Ø39mm, automatisk, stål med original-läderarmband, referensnr: 3800, serienr: 52987, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2237

Stänger: 2026-02-01 14:03:30

Herrur Rolex Submariner Date, Ø40mm, automatisk, guld/stål med blå urtavla, referensnummer: 16613, kaliber: 3135, serienummer: E996026, verknr: 5932301, år: 1990, Oysterlänk guld/stål, defekt viklås skruv saknas, inga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2238

Stänger: 2026-02-01 14:04:00

Armbandsur Rolex Yacht Master, Ø35mm, automatisk, datum, guld/stål med blå urtavala, Oysterlänk guld/stål, referensnr: 168623, kaliber:3235, serienr: Y266415, år: 2002, verknr:1153631, smärre repor på länk, inga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2239

Klockor / Damur Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:04:30

Herrur Rolex Daytona Cosmograph, Ø40mm, automatisk, stål, vit urtavla, Oysterlänk, referensnr: 116520, kaliber: 4030, serienr: A306471, verknr: 183820, år: 1999, mindre repor förekommer på bezel och länk, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2240

Stänger: 2026-02-01 14:05:00

[1] 2 3 ... 11 Nästa »