Auktion pågår nu, 196 st utrop

Träffar: 168   [1] 2 3 ... 9 Nästa »

Herrur Eterna, quartz, datum, Ø34 mm, graverad boett, svart läderband, 18K. Bruttovikt 27g.

Auktionsnummer: SE62.20260105.A10523

8 400 kr

Klockor / Herrur Borlänge

Stänger: 2026-01-05 16:38:00

Herrur Certina, manuell, Ø34 mm, graverad boett, stålband, 18K. Bruttovikt 58,4g.

Auktionsnummer: SE62.20260105.A10524

8 400 kr

Klockor / Herrur Borlänge

Stänger: 2026-01-05 16:38:30

Fickur Ancre bigne Droite, spiral breguett, 23 rubis, chaton, Ø53mm, silver 800/1000, defekt, saknar visare och glas, går ej, bruttovikt 80g.

Auktionsnummer: SE75.20260105.A11211

Klockor / Fickur Östersund

Stänger: 2026-01-05 19:20:30

Fickursställ i gulmetall och glas, ca 11cm hög.

Auktionsnummer: SE75.20260105.A11215

225 kr

Budledare: iidaa Antal bud: 5

Klockor / Fickur Östersund

Stänger: 2026-01-05 19:22:30

Herrur Certina Blue Ribbon, Ø35mm, guld på stål, automat, datum, läderband, personlig gravyr på boett.

Auktionsnummer: SE75.20260105.A11218

750 kr

Budledare: yas75 Antal bud: 6

Klockor / Herrur Östersund

Stänger: 2026-01-05 19:24:00

Herrur Certina DS Ø37mm qvarts datum serie nr:115 7140 44 tvåfärgad stål går ej kräver batteribyte

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85756

200 kr

Budledare: andrzej53 Antal bud: 3

Klockor / Herrur Göteborg Nordstan

Stänger: 2026-01-06 13:15:30

Herrur Certina DS Ø36mm qvarts stål går ej hårt bruksslitage

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85757

250 kr

Budledare: lander Antal bud: 11

Stänger: 2026-01-06 13:16:00

Herrur Certina DS Ø30mm qvarts flexband stål går ej hårt bruksslitage

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85758

125 kr

Budledare: antz02 Antal bud: 6

Stänger: 2026-01-06 13:16:30

Damur Certina Certidate datum Ø20mm gulmetall repor

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85759

50 kr

Budledare: pinoo Antal bud: 1

Klockor / Damur Göteborg Nordstan

Stänger: 2026-01-06 13:17:00

Herrur Sinn U1, Ø44mm, automat, datum, tegimenterat ubåtsstål, svart PVD, serienummer 1010.17672. silikonband, originalspänne med dykarförlängning, passar handled ca 18-18,5cm, bruksslitage, med sliten box, manual, kvitto, cert och värderingsutlåtande från Erikson Urhandel 2017 Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85791

Stänger: 2026-01-06 13:31:00

Herrur Omega Seamaster Profefessional, Ø41mm, quartz, datum, ref 196.1523, cal. 1538, serienummer 58406924, originallänk kort ca 14cm, bruksslitage, sliten dykarring, inga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85798

Stänger: 2026-01-06 13:34:30

Herrur Omega Cosmic Tripple Calendar Moonphase, Ø34mm, cal. 381, boettnummer 2471/1, verknummer 11210855, läderband ej original, skadad urtavla, mycket sliten boett, service genomförd 2023 hos Urservice i Norr se bild på medföljande garantisedel, servicebox från Omega, inga övriga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85800

Stänger: 2026-01-06 13:35:30

Armbandsur Rolex Victory, Ø29mm, manuell, boettnummer 557227, boett tillverkad i USA, 1940-tal, skadad urtavla, sliten boett, troligen utbytta delar, läderband ej original, servicebehov

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85801

Stänger: 2026-01-06 13:36:00

Armbandsur Tudor Oyster, Ø30mm, manuell, ref 3136, serienummer 254870, 1940-tal, troligen utbytta delar, åldersbetingat slitage, läderband ej original, servicebehov

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85802

Stänger: 2026-01-06 13:36:30

Herrur Casio Wave Ceptor Tough Solar, Ø43mm, stål och plast, 3354 WVA-420EE, fungerar ej vid testtillfälle, kort länk, en skruv till boett trasig gänga, inga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85803

Stänger: 2026-01-06 13:37:00

Herrur Swiss Military by Chrono, Ø47mm, automat, datum, SMA34092, stållänk ca 16,5cm, bruksslitage, inga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85804

Stänger: 2026-01-06 13:37:30

Herrur Omega  Constellation "Manhattan", Ø32,5mm, quartz, datum, 50730 1773, guld och stål, integrerad originallänk, bruksslitage, smycket sliten länk, fungerande vid katalogisering

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85805

Stänger: 2026-01-06 13:38:00

Damur Antima Ø22mm defekt gravyr boett 14K bruttovikt 13,9 Vikt: 13,9 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85812

2 800 kr

Stänger: 2026-01-06 13:41:30

Herrur Bvlgari Diagono, Ø42mm, automat, kronograf, datum, stål/gummi, ref DG42SVCH, serienummer D2228, bruksslitage, box (sliten, saknar kudde), cert, kvitto från Bergströms Göteborg 2014, servicebehov, saknar en skruv i urverk Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85813

Stänger: 2026-01-06 13:42:00

Damur Ø21mm automat boett och länk går ej 18K, bruttovikt 26,4 g Vikt: 26,4 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85841

16 000 kr

Stänger: 2026-01-06 13:56:00

[1] 2 3 ... 9 Nästa »