Träffar: 97   [1] 2 3 ... 5 Nästa »

Väska Gucci Horsebit GG by Tom Ford limited edition, guldfärgat läder med monogrammönstrad pärlbroderi, beslag i guldfärgad metall, löstagbar axelkedja i guldfärgad metall, foder i guldfärgat läder, invändigt en liten ficka, märkt GUCCI made in Italy samt numrerad, 28 x 12 x4 cm, dustbag, fint skick.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3084

Fashion / Väskor Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:30:00

Väska Gucci Horsebit GG vinrött läder med monogramcanvas, beslag i guldfärgad metall, löstagbar axelkedja i guldfärgad metall, invändigt en ficka, märkt GUCCI made in Italy samt numrerad, 38 x 14 x 6 cm, dustbag, smärre bruksskick.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3085

Stänger: 2026-02-01 14:30:30

Väska Bottega Veneta Long Knot Clutch, lammskinn med brunt flätat satin, stel modell med knäppning upptill i form av en knut, märkt Bottega Veneta made in Italy, 25 x 11 x 5 cm, dustbag, fint skick.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3088

Stänger: 2026-02-01 14:32:00

Väska Bottega Veneta Intrecciato Clutch svart flätat läder, invändigt tre fack varav en med dragkedja, märkt Bottega Veneta made in Italy samt numrerad, dold tryckknapp, 23 x 15 x 6 cm, dustbag.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3090

Stänger: 2026-02-01 14:33:00

Väska Chanel Lady Braid Flap 2008 i svart quiltat lammläder, beslag samt CC logo i guldfärgad metall, dold tryckknapp, foder i svart siden, invändigt två fack samt en ficka med dragkedja, märkt CHANEL made in France samt numrerad, 25 x 14 x 5 cm, dustbag, fint bruksskick.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3091

Stänger: 2026-02-01 14:33:30

Plånbok Gucci beige läder med monogramcanvas, guldfärgad metallbeslag, myntfack med tryckknapp, sex kortfack samt ett stort fack för sedlar, märkt Gucci made in Italy samt numrerad, mått ca 10 x 9cm.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3104

Fashion / Accessoarer Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:38:00

Väska Louis Vuitton Alma 1995, monogramcanvas med bruna skinndetaljer, beslag i guldfärgad metall, spruckna kanter i bottenplatta, bucklig, fläck i foder, trög dragkedja, handtag med torrsprickor, lås och nycklar.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3108

Stänger: 2026-02-01 14:40:00

Armband gulmetall med granater längd ca 19 cm,defekt lås + brosch gulmetall med granater diameter ca 3 cm.

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27930

150 kr

Budledare: faina Antal bud: 3

Fashion / Accessoarer Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:41:00

Armband stelt Tenn stämplat S.S Arvika, collier med hänge Börje Tennung,collier plast.

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27931

100 kr

Stänger: 2026-02-01 19:41:30

Väska Gucci GG Marmont Mini vit-beige, mått ca 22x13x6 cm,  modellnr 446744, serienr 622011, kvitto NK Göteborg 2021, dustbag , Bra skick

Auktionsnummer: SE76.20260201.A28008

Fashion / Väskor Karlstad

Stänger: 2026-02-01 20:20:00

 Halsduk Burberry, 100% cashmire, längd utan fransar ca 170cm, bredd 31cm, kvitto NK Göteborg , bra skick

Auktionsnummer: SE76.20260201.A28009

1 500 kr

Budledare: _ansjovis Antal bud: 11

Fashion / Kläder & skor Karlstad

Stänger: 2026-02-01 20:20:30

Armband Skultuna ca Ø64x49, bredd:7mm, oädel metall.

Auktionsnummer: SE7.20260202.A53110

100 kr

Budledare: hanna_t_1 Antal bud: 2

Fashion / Accessoarer Uppsala

Stänger: 2026-02-02 11:49:30

Collier granater, ca 43cm, bredd 8-30,5mm, gulmetall

Auktionsnummer: SE15.20260202.A39218

550 kr

Budledare: juveline Antal bud: 7

Fashion / Accessoarer Hallunda

Stänger: 2026-02-02 14:30:00

Brosch granater 44mm, gulmetall

Auktionsnummer: SE15.20260202.A39219

175 kr

Budledare: evalotta Antal bud: 5

Stänger: 2026-02-02 14:30:30

Brosch granater, 37mm, lös stängning, gulmetall

Auktionsnummer: SE15.20260202.A39220

125 kr

Budledare: babi1000 Antal bud: 3

Stänger: 2026-02-02 14:31:00

Armband i gul metall, 19cm, Granater, bredd 6,4mm,

Auktionsnummer: SE75.20260202.A11364

175 kr

Budledare: zahia Antal bud: 7

Fashion / Accessoarer Östersund

Stänger: 2026-02-02 19:34:00

Hänge i brons, mått 30x25,6mm, Kalevala, fågel från Hattula.

Auktionsnummer: SE75.20260202.A11497

45 kr

Budledare: femme Antal bud: 1

Stänger: 2026-02-02 20:40:30

 Collier i brons, Kalevala, 80cm, hänge Tintti, 20mm design Kai Lindström, Finland.

Auktionsnummer: SE75.20260202.A11498

200 kr

Budledare: femme Antal bud: 6

Stänger: 2026-02-02 20:41:00

Collier i brons, 80cm, Halikko, Kalevala, mått Ø18,7x28,5mm.

Auktionsnummer: SE75.20260202.A11499

125 kr

Budledare: femme Antal bud: 2

Stänger: 2026-02-02 20:41:30

Collier i brons, 60cm, Halikko, Kalevala, mått Ø18,8x27,5mm.

Auktionsnummer: SE75.20260202.A11500

125 kr

Budledare: femme Antal bud: 2

Stänger: 2026-02-02 20:42:00

[1] 2 3 ... 5 Nästa »