Auktion pågår nu, 118 st utrop

Träffar: 89   [1] 2 3 ... 5 Nästa »

Retro Örhängen, ett par, metall (svag förgyllning), Rutilkvarts, längd 37 mm, bredd 14 mm

Auktionsnummer: SE74.20260127.A31082

25 kr

Fashion / Accessoarer Kristianstad

Stänger: 2026-01-27 19:31:30

Broscher, 3 stycken, brons, Kalevala Koru Finland, varierande mått, oval brosch 62,5x30 mm, någon möjligen omärkt, vikt tillsammans 67 gram

Auktionsnummer: SE74.20260127.A31092

Stänger: 2026-01-27 19:36:30

Handväska Louis Vuitton, lackerat rött monogramläder, beslag av guldfärgad metall, invändigt fodrad med fack, enligt datumkod Frankrike 2010, ca 29x38x19cm, kvitto, dustbag, slitage, repor/märken. Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66328

Fashion / Kläder & skor Östermalm

Stänger: 2026-01-28 19:31:30

Väska Louis Vuitton Rivoli PM, brun monogramcanvas, läder, modellnummer M44543, hänglås och nycklar, detaljer i gulfärgad metall, ca 20x30x17, färgbortfall, ställvis kraftigt bruksslitage, kvitto från 2021, dustbag, ytterkartong. Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66352

Fashion / Väskor Östermalm

Stänger: 2026-01-28 19:43:30

Ett par örhängen Chanel med vita stenar, modellnummer: B24V, höjd 30mm, originaletui, kopia på kvitto, gulmetall vikt: 5,4 gram

Auktionsnummer: SE1.20260128.A66372

Fashion / Accessoarer Östermalm

Stänger: 2026-01-28 19:53:30

Collier med heliotroper ca 50cm, bredd ca 10-16mm, etui, Vikt: 62,7g

Auktionsnummer: SE8.20260129.A48462

50 kr

Fashion / Accessoarer Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-29 11:37:00

Collier med bruna stenar 44,5cm, bredd ca 10mm, defekt/av, Vikt: 67,3.

Auktionsnummer: SE8.20260129.A48463

25 kr

Budledare: helena_ Antal bud: 1

Stänger: 2026-01-29 11:37:30

Collier med sten i flera färger 49cm, bredd 12-13mm, bör träs om, Vikt: 76,1.

Auktionsnummer: SE8.20260129.A48464

50 kr

Budledare: aga2017 Antal bud: 2

Stänger: 2026-01-29 11:38:00

Manschettknappar, Ø16,8mm, ett par, blå emalj, gulmetall, sporrong,

Auktionsnummer: SE8.20260129.A48477

25 kr

Budledare: rigmil18 Antal bud: 1

Stänger: 2026-01-29 11:44:30

Väska Gucci Horsebit GG by Tom Ford limited edition, guldfärgat läder med monogrammönstrad pärlbroderi, beslag i guldfärgad metall, löstagbar axelkedja i guldfärgad metall, foder i guldfärgat läder, invändigt en liten ficka, märkt GUCCI made in Italy samt numrerad, 28 x 12 x4 cm, dustbag, fint skick.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3084

Fashion / Väskor Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:30:00

Väska Gucci Horsebit GG vinrött läder med monogramcanvas, beslag i guldfärgad metall, löstagbar axelkedja i guldfärgad metall, invändigt en ficka, märkt GUCCI made in Italy samt numrerad, 38 x 14 x 6 cm, dustbag, smärre bruksskick.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3085

Stänger: 2026-02-01 14:30:30

Väska Bottega Veneta Long Knot Clutch, lammskinn med brunt flätat satin, stel modell med knäppning upptill i form av en knut, märkt Bottega Veneta made in Italy, 25 x 11 x 5 cm, dustbag, fint skick.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3088

Stänger: 2026-02-01 14:32:00

Väska Bottega Veneta Intrecciato Clutch svart flätat läder, invändigt tre fack varav en med dragkedja, märkt Bottega Veneta made in Italy samt numrerad, dold tryckknapp, 23 x 15 x 6 cm, dustbag.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3090

Stänger: 2026-02-01 14:33:00

Väska Chanel Lady Braid Flap 2008 i svart quiltat lammläder, beslag samt CC logo i guldfärgad metall, dold tryckknapp, foder i svart siden, invändigt två fack samt en ficka med dragkedja, märkt CHANEL made in France samt numrerad, 25 x 14 x 5 cm, dustbag, fint bruksskick.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3091

Stänger: 2026-02-01 14:33:30

Plånbok Gucci beige läder med monogramcanvas, guldfärgad metallbeslag, myntfack med tryckknapp, sex kortfack samt ett stort fack för sedlar, märkt Gucci made in Italy samt numrerad, mått ca 10 x 9cm.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3104

Fashion / Accessoarer Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:38:00

Väska Louis Vuitton Alma 1995, monogramcanvas med bruna skinndetaljer, beslag i guldfärgad metall, spruckna kanter i bottenplatta, bucklig, fläck i foder, trög dragkedja, handtag med torrsprickor, lås och nycklar.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3108

Stänger: 2026-02-01 14:40:00

Armband gulmetall med granater längd ca 19 cm,defekt lås + brosch gulmetall med granater diameter ca 3 cm.

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27930

125 kr

Budledare: magda74 Antal bud: 2

Fashion / Accessoarer Karlstad

Stänger: 2026-02-01 19:41:00

Armband stelt Tenn stämplat S.S Arvika, collier med hänge Börje Tennung,collier plast.

Auktionsnummer: SE76.20260201.A27931

100 kr

Stänger: 2026-02-01 19:41:30

Väska Gucci GG Marmont Mini vit-beige, mått ca 22x13x6 cm,  modellnr 446744, serienr 622011, kvitto NK Göteborg 2021, dustbag , Bra skick

Auktionsnummer: SE76.20260201.A28008

Fashion / Väskor Karlstad

Stänger: 2026-02-01 20:20:00

 Halsduk Burberry, 100% cashmire, längd utan fransar ca 170cm, bredd 31cm, kvitto NK Göteborg , bra skick

Auktionsnummer: SE76.20260201.A28009

1 300 kr

Budledare: logan_utah Antal bud: 9

Fashion / Kläder & skor Karlstad

Stänger: 2026-02-01 20:20:30

[1] 2 3 ... 5 Nästa »