Träffar: 38   [1] 2 Nästa »

Högklackade sandaler Gucci Kid Scamosciato Crystal Ankle Strap, klackhöjd ca 11,5cm, stl: 40, box Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE8.20260108.R998012

1 800 kr

Budledare: djensen Antal bud: 1

Fashion / Kläder & skor Fridhemsplan

Stänger: 2026-01-08 11:00:00

Handväska Mulberry, Alexa Chestnut, brunt skinn, guldfärgade detaljer, axelrem, längd 33cm, höjd 23cm, djup 17cm, bruksslitage, dustbag, kvittokopia, inga övriga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE2.20260108.A93312

Fashion / Väskor City

Stänger: 2026-01-08 12:46:30

Väska, Louis Vuitton, Noe GM, gult Epi läder, nr: AR1915, kraftigt slitage, 25x26x18,5cm, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE2.20260108.A93313

2 100 kr

Budledare: mr2k17 Antal bud: 13

Fashion / Väskor City

Stänger: 2026-01-08 12:47:00

Handväska Louis Vuitton Bond Street, Damier Ebene, datumkod: AH1129 12:e veckan 2019 Frankrike, dustbag, inga övriga tillbehör

Auktionsnummer: SE2.20260108.A93314

Fashion / Väskor City

Stänger: 2026-01-08 12:47:30

Handväska Tory Burch, Ella Boucle Chain Mini Tote, 31x25cm New Cream, smärre slitage

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8670

1 200 kr

Budledare: sara_cc Antal bud: 1

Fashion / Väskor Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-11 11:30:00

Kedja med hänge i brons längd 51cm stämplad SSA

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8720

25 kr

Budledare: rabarber Antal bud: 1

Fashion / Accessoarer Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-11 11:55:00

Hänge Charles Jourdan, längd ca 45mm, rörliga delar, gulmetall

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8736

125 kr

Stänger: 2026-01-11 12:03:00

Hänge Charles Jourdan, längd ca 90mm, rörliga delar, gulmetall

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8737

200 kr

Stänger: 2026-01-11 12:03:30

Ring i brons design Karl Laine stl 17½, bredd 7-25mm, reglerbar storlek visst slitage, ca 1970-tal

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8738

200 kr

Budledare: mjretro Antal bud: 5

Stänger: 2026-01-11 12:04:00

Hänge med kedja i brons design Karl Laine mått Ø65mm, längd kedja ca74cm, bredd 3,8mm visst slitage, ca 1970-tal

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8739

Stänger: 2026-01-11 12:04:30

Armband i brons design Karl Laine längd ca 19cm bredd 32mm  visst slitage, ca 1970-tal

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8740

300 kr

Budledare: mjretro Antal bud: 8

Fashion / Övrigt Göteborg Mölndal

Stänger: 2026-01-11 12:05:00

Ring med bärnsten stl 17¼ bredd 15mm, vitmetall med slitage

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8744

25 kr

Stänger: 2026-01-11 12:07:00

Collier med bärnsten längd ca 200cm bredd ca 12-15mm, slitage  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8748

325 kr

Budledare: bambeno Antal bud: 8

Stänger: 2026-01-11 12:09:00

Collier med bärnsten längd ca 70cm bredd 5-15mm, smärre slitage

Auktionsnummer: SE25.20260111.A8749

175 kr

Budledare: bambeno Antal bud: 4

Stänger: 2026-01-11 12:09:30

Ring med granater, stl 17, ett par örhängen Ø 10mm, skruvmodell, gul metall

Auktionsnummer: SE6.20260112.A30074

150 kr

Budledare: lartin Antal bud: 5

Fashion / Accessoarer Västerås

Stänger: 2026-01-12 11:54:00

Väska, Louis Vuitton, Pochette Accessoires, datumkod VI0074, år 2004, M51980, mått ca 21 x 13 x 4cm, monogramcanvas, beslag i guldmetall, kvitto Stockholm 2022 på reparering, bruksslitage, dustbag, originalkartong

Auktionsnummer: SE16.20260113.A107567

Fashion / Väskor Skanstull

Stänger: 2026-01-13 11:52:30

Penna, caran d'ache, guldfärgad, Swiss made, inga tillbehör, ingen funktionsgaranti

Auktionsnummer: SE16.20260113.A107684

250 kr

Budledare: kalleekdahl Antal bud: 1

Fashion / Övrigt Skanstull

Stänger: 2026-01-13 12:47:00

Ring metall silverpläterad, turkos sten, stl 16¾

Auktionsnummer: SE28.20260113.A2034

25 kr

Fashion / Accessoarer Luleå

Stänger: 2026-01-13 16:07:30

Hänge rosenkvarts 28mm, metallögla

Auktionsnummer: SE28.20260113.A2035

25 kr

Fashion / Accessoarer Luleå

Stänger: 2026-01-13 16:08:00

[1] 2 Nästa »