Träffar: 4106   [1] 2 3 ... 206 Nästa »

Herrur Omega Seamaster, stål, manuell, ref-nr: 135.007-64, serie-nr:20777024, kaliber 286, Ø34mm, skinnarmband 23cm slitet, repor på glas, årtal ca 1963-64.

Auktionsnummer: SE27.20260211.A4645

Klockor / Herrur Kista

Stänger: 2026-02-11 17:04:00

Fickur Omega, boett-nr:141-1, serie-nr:10071220, Ø47mm, gulmetall, kedja i gulmetall. Bruksskick.

Auktionsnummer: SE27.20260211.A4644

300 kr

Klockor / Fickur Kista

Stänger: 2026-02-11 17:03:30

Mynt 100kr Sveriges riksdag, Helge Andesholmen 1983, Ø31mm, bruksskick, 925/1000 silver Vikt: 15,8 g

Auktionsnummer: SE27.20260211.A4643

300 kr

Silver / Övrigt Kista

Stänger: 2026-02-11 17:03:00

Mynt 20kr minnesmynt 1980 Carl Gustaf XVI, Ø36mm, silver Vikt: 27 g

Auktionsnummer: SE27.20260211.A4642

500 kr

Silver / Övrigt Kista

Stänger: 2026-02-11 17:02:30

Brosch 30x35mm, silver Vikt: 8,3 g

Auktionsnummer: SE27.20260211.A4641

175 kr

Silver / Broscher Kista

Stänger: 2026-02-11 17:02:00

Tolv Sameskedar, 10cm, bruksskick, Silver Vikt: 144,5 g

Auktionsnummer: SE27.20260211.A4640

2 700 kr

Silver / Bestick Kista

Stänger: 2026-02-11 17:01:30

Ring stl 21, skev skena, 14K Vikt: 3,6 g

Auktionsnummer: SE27.20260211.A4639

2 800 kr

Guld / Ringar Kista

Stänger: 2026-02-11 17:01:00

Bägare tillverkad av Waleby Ab Juvelerare Oskar år 1969, höjd ca 6cm, silver Vikt: 76 g

Auktionsnummer: SE27.20260211.A4638

1 400 kr

Silver / Övrigt Kista

Stänger: 2026-02-11 17:00:30

Sockertång, 77mm, bruksslitage, silver Vikt: 9,9 g

Auktionsnummer: SE27.20260211.A4637

175 kr

Silver / Bestick Kista

Stänger: 2026-02-11 17:00:00

Sockertång, 9,5cm, tillverkad år 1957 av Persson Aktiebolag C O, silver  Vikt: 21 g

Auktionsnummer: SE27.20260211.A4636

400 kr

Silver / Bestick Kista

Stänger: 2026-02-11 16:59:30

Ett par solglasögon Gucci, modell GG0327S 0010 52¤20-140, kvitto 2023, fodral, bruksslitage, repor på glas.

Auktionsnummer: SE27.20260211.A4635

Fashion / Accessoarer Kista

Stänger: 2026-02-11 16:59:00

Väska Michael Kors, ca 25x15x5cm, gulmetallfärgade beslag, nötta detaljer, kvitto 2023, bruksslitage.

Auktionsnummer: SE27.20260211.A4634

300 kr

Budledare: fatiha Antal bud: 1

Fashion / Väskor Kista

Stänger: 2026-02-11 16:58:30

Ring med dekor, stl: 17¼, bredd 3,5mm, gravyr, 18K.  Vikt: 1,6 g

Auktionsnummer: SE27.20260211.A4633

1 600 kr

Guld / Ringar Kista

Stänger: 2026-02-11 16:58:00

Herrur Tissot, 18K, quartz, Ø33mm, skinnarmband defekt 24cm, gravyr

Auktionsnummer: SE27.20260211.A4632

8 800 kr

Klockor / Herrur Kista

Stänger: 2026-02-11 16:57:30

Ljusstake Festivo Timo Sarpaneeva Iittala, höjd ca 8cm.

Auktionsnummer: SE27.20260211.A4631

75 kr

Keramik, porslin & glas / Övrigt Kista

Stänger: 2026-02-11 16:57:00

Ljusstake Festivo Timo Sarpaneeva Iittala, höjd ca 12cm.

Auktionsnummer: SE27.20260211.A4630

150 kr

Stänger: 2026-02-11 16:56:30

Ett par ljusstakar Festivo Timo Sarpaneeva Iittala, höjd ca 12cm

Auktionsnummer: SE27.20260211.A4629

225 kr

Stänger: 2026-02-11 16:56:00

Herrur Rado Centrix, stål/keramik, quartz, Ø38mm, datum, ref-nr: 115.0934.3, serie-nr 12136787, certifikat 2012 Toronto, manualer, putsdukar, en extra länkbit, korthållare, ytterkartong, åldersbetingat slitage.

Auktionsnummer: SE27.20260211.A4628

Klockor / Herrur Kista

Stänger: 2026-02-11 16:55:30

Herrur Epoch, 18K, quartz, Ø 33,5mm, garantikort Lindahls Urmakeri 2020, box, 18K bruttovikt:

Auktionsnummer: SE27.20260211.A4627

8 800 kr

Klockor / Herrur Kista

Stänger: 2026-02-11 16:55:00

2 udda stoppers, 18K  Vikt: 0,3 g

Auktionsnummer: SE27.20260211.A4626

300 kr

Guld / Övrigt Kista

Stänger: 2026-02-11 16:54:30

[1] 2 3 ... 206 Nästa »