Auktion pågår nu, 332 st utrop

Träffar: 46   [1]

Handväska, Guess Luxe, rö...

Handväska, Guess Los Angel...

Handväska, Calvin Klein, t...

Handväska, Guess, detaljer av metall, ca 29x18cm, fint skick

Handväska, Guess, detaljer...

Handväska, Guess, metalldetaljer, ca ca 15x24cm, fint skick

Handväska, Guess, metallde...

Väska, Guess, Los Angeles, med monogramdekor, ca 28x39cm, dustbag, nyskick

Väska, Guess, Los Angeles,...

Väska Louis Vuitton Neverf...

Väska Louis Vuitton Siena PM ebony, TJ4169, kvitto 2020-05-18 stockholm, nyckel och hänglås,  längd ca 27cm, höjd ca 21cm

Väska Louis Vuitton Siena ...

Väska Louis Vuitton, cloth crossbody, C13161, inköpt Vestiarie 2018, längd ca 32cm, höjd ca 27cm

Väska Louis Vuitton, cloth...

Väska, Louis Vuitton Le Talentueux Suhail leather, LM0063, inköpt Kaplans, ca 31x18x9cm

Väska, Louis Vuitton Le Ta...

 Väska, Jimmy Choo, Ramona, brunt läder med dustbag, längd ca 35cm, höjd ca 19cm

Väska, Jimmy Choo, Ramona...

Handväska Prada ref: BR5128 grå med dustbag, certifikat, inköpt 2015-11-19 Stockholm

Handväska Prada ref: BR512...

Kamera, Leica M3, 1957, double stroke, serienummer 803904, Wetzlar, sigillstämpel E, med objektiv Summaron 3.5cm 1:3.5, med sökare, väska med mindre skador samt Leica-Meter medföljer, slitage, mindre vukanitbortfall, repor, långa tider sega.

Kamera, Rolleiflex Automat 1, serienummer 628238, med Tessar 1:3.5, Carl Zeiss Jena, förkrigsmodell, 1937-39, med linsskydd och väska, slitage, långa tider sega, märken.

Kamera Hasselblad 500C, serienummer T157243, 1961, två bakstycken, extra framdragningsreglage, med fyra objektiv: Planar 1:2.8 f=80mm med motljusskydd samt linsskydd, Sonnar 1:5,6 f=250mm med linsskydd bak, Distagon 1:4 f=50mm med linsskydd fram (haze), Sonnar 1:4 f=150mm med linsskydd fram. Väska Hasselblad med nyckel medföljer. Samtliga delar med smärre bruksslitage, reglage något tröga, optik och kamera med mindre damm invändigt, samtliga delar med graverade siffror.

Väska, Christian Dior mode...

Väska, Christian Dior, svart med vita stenar, swarowski-kristall, limited edition nr 0061, mått ca 40x20x14cm, visst slitage

Väska, Christian Dior, sva...

Väska, Christian Dior, Vintage Leopard print "Gambler Dice Bowler Bag", mått ca 28x20x16cm, visst slitage/repor på gulddetaljerna, små märken, i övrigt fint skick

Väska, Christian Dior, Vin...

Blackstar Carry-on Travel Guitar Standard Pack, mjuk väska. Skickas med postpaket.

Väska " Boy Bag" Chanel, Medium ca 15x25x8cm, Rosa Chevron Caviar läder med detaljer i gulmetall , tillbehör kvitto Harrods London 2022, dustbag, box, skötselbok och putsduk, obetydligt bruksslitage Skickas med postpaket.

Väska " Boy Bag" Chanel, M...

Väska " Envelope" Yves Saint Laurent, mått ca 24x17x6,5cm, svart läder med detaljer i gulmetall, tillbehör kvitto Saint Lauren NK Stockholm 2021, dustbag , box, bra bruksslitage Skickas med postpaket.

Väska " Envelope" Yves Sai...

Väska Louis Vuitton, Brea MM, rött epiläder, M40331, mått ca 33x24x13cm, kvitto från 2011 Birger Jarlsgatan Stockholm, dustbag, mycket fint skick. Skickas med postpaket.

Väska Louis Vuitton, Brea ...

Kamerahus Leica R3 Electronic, serienummer 1448255, påsittande objektiv Leitz Wetzlar serienummer 2000536, Summicron-R 1:2/50, objektiv Leitz Canadam serienummer: 1653236, Summicron 1:2790, Bländarskydd, Ljusmätare Weston Master 2. Blixt Sunpak auto 3075G, kameraväska ej original. Skickas med postpaket.

Handväska Guess Alexi Girlfriend SA, rymliga huvudfack, mått 10x23x29cm, 3st fack med blixtlås, magnetisk städning, justerbar rem, liten väska, mått  2x9,5x10cm, avtagbar, dustbag, fint skick.

Handväska Guess Alexi Girl...

Axelremsväska från Mario Valentino spa, mått 8x18,5x25cm, avtagbar bär/axelrem, beslag av guldfärgad metall, konstläder, 5st fack var av 2st med dragkedja, dustbag. Skickas med paket.

Axelremsväska från Mario ...

Axelremsväska från Mario Valentino spa, mått 17x12x4cm, avtagbar bär/axelrem, beslag av silverfärgad metall, konstläder, 2st fack var av 1st med dragkedja. Nyskick. Skickas med paket.

Axelremsväska från Mario ...

Love Moschino handväska/plånbok med axelrem, mått 19x11x4 cm, smärre bruksslitage, dustbag medföljer

Love Moschino handväska/p...

Väska Michael Kors, svart med grå detaljer, 19x14cm, bruksskick

Väska Michael Kors, svart ...

Mulberry väska, 24x20cm, axelrem i brun canvas, 026904, söm lös vid dragkedja, slitage vid lås, vax vid kanter saknas, repor i läder, fläckar

Mulberry väska, 24x20cm, a...

Väska Louis Vuitton, Mylockme BB Rubis, datumkod AR4128, rött läder, 17x22x5cm, beslag och axelkedja i vitmetall, mindre bruksspår på lås/LV emblem, kvitto Louis Vuitton Magasine De Copenhauge Köpenhamn December 2018, dustbag, kartong.

Väska Louis Vuitton, Myloc...

Kamerahus Canon 80D, serie nr 3630240000562, objektiv Canon EFS 18-55mm IS macro (påsittande uv-lins har fått en tilltryckning går ej att ta av), batteri, batteriladdare Canon LC-E6E, usb-kabel, väska Think Tank Retrospective 10. Skickas med postpaket.

Sticksåg, ETC Tools Lasermate No. 89-710, med olika tillbehör i väska, bruksslitage. Skickas med postpaket.

Sticksåg, ETC Tools Laserm...

Sticksåg Skil 4365 H1, 450Watt, i väska, bruksslitage. Skickas med postpaket.

Sticksåg Skil 4365 H1, 450...

Väska, Louis Vuitton, Montaigne MM, monogramcanvas, ca 35x22x16cm, modellnummer M41056, datumkod CA4119, avtagbar axelrem, lås och nyckel, kvitto inköpt i januari 2020, dustbag, små fläckar vid handtag och nyckel, smärre färgbortfall på beslag undertill

Väska, Louis Vuitton, Mont...

Väska, Chanel Sac Camera, ...

Väska, Louis Vuitton Outdoor Messenger Taigarama, grön monogramcanvas, silverfärgade beslag, modell: M30241, tillverkningsnummerr: FO0189, 26x20x10,5 cm, Kvitto Louis Vuitton Birger Jarlsgatan 2019, dustbag

Väska, Louis Vuitton Outdo...

Väska, Louis Vuitton Outdoor Messenger Taigarama, svart monogramcanvas, silverfärgade beslag, modell: M30233, tillverkningsnummer: FO0189,  26x20x10,5 cm, Kvitto Louis Vuitton Birger Jarlsgatan 2019, dustbag

Väska, Louis Vuitton Outdo...

Väska, Louis Vuitton Outdoor Messenger Taigarama Fushia, rosa monogramcanvas, silverfärgade beslag, modell: M30765, tillverkningsnummer: FO0241,  26x20x10,5 cm, Kvitto Louis Vuitton 2021, dustbag

Väska, Louis Vuitton Outdo...

Väska, Louis Vuitton Croisette Damier Ebene Canvas, brunt monogramcanvas, guldfärgade beslag, modell: N53000, tillverkningsnummer: FL4176, tillverkningsår: 2016, 24x17x9,5 cm, avtagbar axelrem samt toffstassel, dustbag

Väska, Louis Vuitton Crois...

Väska/Portfölj, Louis Vuitton Briefcase Explorer Monogram Eclipse, svart monogramcanvas, silverfärgade beslag, modell: M40566, tillverkningsnummer: AR5106, tillverkningsår: 2016, 39x28x11 cm, avtagbar axelrem, smärre repor på läder, inga övriga tillbehör

Väska/Portfölj, Louis Vui...

Väska, Louis Vuitton Grace...

Väska Michael Kors, Jet Set Medium Chain Pochette, mått ca 19x11x5cm, guldfärgade detaljer med slitage samt repor, flyttbar handkedja, inga tillbehör

Väska Michael Kors, Jet Se...

Väska, Chanel, Double Flap...

Väska Louis Vuitton, NéoN...

Väska Mulberry Small Amber...

[1]