Auktion pågår nu, 536 st utrop

Träffar: 85   [1] 2 3 ... 5 Nästa »

Auktionsnummer: SE8.20240606.A42547

Konst & antikviteter / Skulpturer Fridhemsplan

Stänger: 2024-06-06 11:00:00

Snapsglas Clown, Anne Nilsson för Orrefors, höjd 14cm, gul/grön/röd, signerad AN.CE, etikettmärkt  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE8.20240606.A42548

Keramik, porslin & glas / Övrigt Fridhemsplan

Stänger: 2024-06-06 11:00:30

Snapsglas Clown, Anne Nilsson för Orrefors, höjd 14cm, vit/svart/gul, signerad AN.CE, etikettmärkt  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE8.20240606.A42549

Stänger: 2024-06-06 11:01:00

Ljusstake Celeste, Anne Nilsson för Orrefors, höjd 29cm, blå, instämplad logotyp samt etikettmärkt, inga anmärkningar  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE8.20240606.A42550

Stänger: 2024-06-06 11:01:30

Ljusstake Celeste, Anne Nilsson för Orrefors, höjd 34cm, blå, instämplad logotyp samt etikettmärkt, inga anmärkningar  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE8.20240606.A42551

Stänger: 2024-06-06 11:02:00

Auktionsnummer: SE8.20240606.A42552

Stänger: 2024-06-06 11:02:30

Auktionsnummer: SE8.20240606.A42553

Stänger: 2024-06-06 11:03:00

Ljusstake Celeste, Anne Nilsson för Orrefors, höjd 37,5cm, svart, instämplad logotyp samt etikettmärkt, inga anmärkningar   Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE8.20240606.A42554

Stänger: 2024-06-06 11:03:30

Ring stl 18, bredd 7,3mm, gravyr, ostämplad, 18K Vikt: 5,3 g

Auktionsnummer: SE8.20240606.A42555

3 000 kr

Guld / Ringar Fridhemsplan

Stänger: 2024-06-06 11:04:00

Ring stl 15½, bredd 2-8,5mm, röda stenar, 8K Vikt: 2,7 g

Auktionsnummer: SE8.20240606.A42556

700 kr

Guld / Ringar Fridhemsplan

Stänger: 2024-06-06 11:04:30

Ring stl 16, bredd 4,7mm, repor, ostämplad 18K Vikt: 2,3 g

Auktionsnummer: SE8.20240606.A42558

1 300 kr

Guld / Ringar Fridhemsplan

Stänger: 2024-06-06 11:05:00

Ring stl 16½, bredd 1,2-8,6 mm, vita stenar, en större sten/pärla saknas, 18K Vikt: 1,9 g

Auktionsnummer: SE8.20240606.A42559

1 000 kr

Guld / Ringar Fridhemsplan

Stänger: 2024-06-06 11:05:30

Ring stl 17½, bredd 2,5-4,4mm, åttkantslipade diamanter ca 9x0,005ct, GHA, 18K Vikt: 4,8 g

Auktionsnummer: SE8.20240606.A42560

2 800 kr

Guld / Ringar Fridhemsplan

Stänger: 2024-06-06 11:06:00

Kedja Cordell, 45cm, 1,2-3,9mm, 18K Vikt: 4,8 g

Auktionsnummer: SE8.20240606.A42561

2 800 kr

Guld / Kedjor & collier Fridhemsplan

Stänger: 2024-06-06 11:06:30

Armband Bismeck, 19cm, bredd 4,5mm, 18K Vikt: 7 g

Auktionsnummer: SE8.20240606.A42562

4 200 kr

Guld / Armband Fridhemsplan

Stänger: 2024-06-06 11:07:00

Kedja doserad Bismarck, 46cm, bredd 3,4-5,5mm, 18K Vikt: 11,8 g

Auktionsnummer: SE8.20240606.A42563

6 900 kr

Stänger: 2024-06-06 11:07:30

Armband Ankar med berlocker, 20cm, bredd 4mm, slitet, bucklor, säkerhetskedja ej guld, 18K Vikt: 8,4 g

Auktionsnummer: SE8.20240606.A42564

4 600 kr

Guld / Armband Fridhemsplan

Stänger: 2024-06-06 11:08:00

 Ipad Air 4:e generationen, modellnummer: A2072, serienr: GG7FJ0XTQ193, imei: 356767116240684, 64GB, laddare, fodral, simkortsöppnare, kartong,   Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE8.20240606.A42565

Foto & elektronik Fridhemsplan

Stänger: 2024-06-06 11:08:30

Hänge med blå sten, längd inkl ögla 10mm, 18K Vikt: 0,6 g

Auktionsnummer: SE8.20240606.A42566

300 kr

Guld / Hängen & berlocker Fridhemsplan

Stänger: 2024-06-06 11:09:00

Hänge, dubbeleggad yxa, längd inkl ögla 20mm, 18K Vikt: 1 g

Auktionsnummer: SE8.20240606.A42567

575 kr

Stänger: 2024-06-06 11:09:30

[1] 2 3 ... 5 Nästa »