Träffar: 367   « Föregående 1 ... 15 16 [17] 18 19 Nästa »

Armband Bismarck med berlock 19,5cm, bredd 5mm, svenska stämplar, sliten, 18K Vikt: 8,2 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85814

7 600 kr

Guld / Armband Göteborg Nordstan

Stänger: 2026-01-06 13:42:30

Hänge med röd sten Ø14mm, 18K Vikt: 0,9 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85815

850 kr

Stänger: 2026-01-06 13:43:00

Hänge hjärta 18x13mm, ihålig, slitage, 18K Vikt: 1,1 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85816

1 000 kr

Guld / Hängen & berlocker Göteborg Nordstan

Stänger: 2026-01-06 13:43:30

Diverse guld defekt 18K Vikt: 0,7 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85817

450 kr

Budledare: tiine Antal bud: 1

Guld / Övrigt Göteborg Nordstan

Stänger: 2026-01-06 13:44:00

Halskedja pansar 60cm, bredd 1,5mm, slitage, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 4 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85818

75 kr

Silver / Kedjor & collier Göteborg Nordstan

Stänger: 2026-01-06 13:44:30

Ring Anders Högberg stl 18¼, bredd 8-25mm, detaljer i 18K, Göteborg 1987, spår av storleksändring i skenan, liten spricka i skenan där den storleksändrats, silver 925/1000 Vikt: 12,9 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85819

Silver / Ringar Göteborg Nordstan

Stänger: 2026-01-06 13:45:00

Armband filigranarbete med turkoser, 17,5cm, bredd 25mm, Kina troligen 1900-talets andra hälft, något bucklig/ojämn, silver Vikt: 49,9 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85820

Silver / Armband Göteborg Nordstan

Stänger: 2026-01-06 13:45:30

Brosch ödla med gröna stenar och markasiter, längd 80mm, silver 830/1000 Vikt: 11,9 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85821

200 kr

Silver / Broscher Göteborg Nordstan

Stänger: 2026-01-06 13:46:00

Ring med turkos och dolt fack, ställbar storlek ca 16½, bredd 3-20mm, slitage, silver Vikt: 8,2 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85822

100 kr

Budledare: rabarber Antal bud: 1

Stänger: 2026-01-06 13:46:30

Diverse silver defekt 830/1000 Vikt: 50,2 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85823

600 kr

Silver / Övriga smycken Göteborg Nordstan

Stänger: 2026-01-06 13:47:00

Hänge skytten, 30x19mm, ostämplat silver Vikt: 2,9 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85824

75 kr

Stänger: 2026-01-06 13:47:30

Halskedja med hänge med markasiter 42cm, bredd 1mm, hänget 35x12mm, en markasit chippad/naggad, silver 830/1000 Vikt: 5,7 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85825

Guld / Kedjor & collier Göteborg Nordstan

Stänger: 2026-01-06 13:48:00

Armband, 18,5cm, bredd 23mm, tillv. Taxco Gro EDP Mexiko, bucklig, silver 925/1000 Vikt: 51,2 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85826

750 kr

Stänger: 2026-01-06 13:48:30

Armband blomsterdekor 19,5cm, bredd 11mm, tillv. G Kaplan Stockholm 1951, slitage, silver 830/1000 Vikt: 22,5 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85827

Stänger: 2026-01-06 13:49:00

Armband lövdekor med berlock 22cm, bredd 13mm, armband ostämplat, berlock stämplad Alton Falköping 1957, silver 830/1000 Vikt: 18,8 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85828

Stänger: 2026-01-06 13:49:30

Ring slät stl 17¼, bredd 7mm, repig, silver 925/1000 Vikt: 6,5 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85829

100 kr

Stänger: 2026-01-06 13:50:00

Silvermynt Sverige 50 öre 1936, silver 600/1000 Vikt: 5 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85830

25 kr

Budledare: hebalh7 Antal bud: 1

Silver / Övrigt Göteborg Nordstan

Stänger: 2026-01-06 13:50:30

Halscollier doserad Bismarck kistlås längd 43cm bredd 4-7mm 18K  Vikt: 18,2 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85831

17 000 kr

Stänger: 2026-01-06 13:51:00

Armband Bismarck kistlås svenska stämplar längd 19cm bredd 10mm 18K  Vikt: 33,9 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85832

32 000 kr

Stänger: 2026-01-06 13:51:30

Armband Bismarck med berlocker kistlås svenska stämplar längd 20cm bredd 4mm 18K  Vikt: 13,8 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85833

13 000 kr

Stänger: 2026-01-06 13:52:00