Träffar: 367   « Föregående 1 ... 17 18 [19]

Hänge med röd sten, saknar en ögla, 16x10mm, 18K Bruttovikt: 1,1g Vikt: 1,1 g

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85854

275 kr

Budledare: stadium80 Antal bud: 1

Guld / Hängen & berlocker Göteborg Nordstan

Stänger: 2026-01-06 14:02:30

Tändare St. Dupont, Paris, serienummer 82LCU31, hårt bruksslitage, fungerande vid katalogisering

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85855

550 kr

Budledare: needox Antal bud: 2

Övrigt Göteborg Nordstan

Stänger: 2026-01-06 14:03:00

Skål, Ingegerd Råman, Orrefors, "Slowfox", svartröd glasmassa med etsad dekor, etsad stämpel Orrefors, höjd 10, längd 15,5cm Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85856

Keramik, porslin & glas / Vaser & skålar Göteborg Nordstan

Stänger: 2026-01-06 14:03:30

Ett par ljusstakar/vaser, Anna Ehrner, Kosta Boda, underfång i lila med vit och grå dekor, signerade Kosta Boda A Ehrner 7060801, även etikettmärkta, höjd 19 och 20cm Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85857

Keramik, porslin & glas / Övrigt Göteborg Nordstan

Stänger: 2026-01-06 14:04:00

Ljusstake, Lena Bergström, Kosta Boda, "Pluto", klar glasmassa med montering av blankpolerat stål, etsad stämpel Kosta Boda och etikettmärkt, höjd 11, diameter 15cm, några små fläckar invändigt Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85858

Stänger: 2026-01-06 14:04:30

Matta röllakan Nils Nilsson, 120x50cm, handknuten, monogramsignerad NN Vikt: 0 g Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85859

300 kr

Budledare: kotodx Antal bud: 1

Möbler & design / Mattor & textilier Göteborg Nordstan

Stänger: 2026-01-06 14:05:00

Handväska 30x15x10cm oklart ursprung hårt bruksslitage fläckar rost stark odör

Auktionsnummer: SE9.20260106.A85860

150 kr

Budledare: nicklas950306 Antal bud: 1

Fashion / Väskor Göteborg Nordstan

Stänger: 2026-01-06 14:05:30

« Föregående 1 ... 17 18 [19]