Auktion pågår nu, 245 st utrop

Träffar: 74   [1] 2 3 4 Nästa »

Collier med svarta och vita stenar, längd 52 cm, bredd 15 - 30 mm, stenar saknas, 14K, Bruttovikt: 55,83gram, OBS! ej märkesdesign.  Vikt: 55,8 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A772

Guld / Övrigt Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:01:30

Ring, Bvlgari B-Zero1 med diamanter totalt ca 1,00ctv, stl: 18 (58), bredd: 10-11mm, italienska stämplar, Originaletui, 18K  Vikt: 15,6 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2234

Guld / Ringar Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:02:00

Ring, Bvlgari B-zero, stl: 20¼ (64), bredd 8mm, Italienska stämplar, originaletui, 18K  Vikt: 11,4 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2235

11 000 kr

Budledare: nora_s Antal bud: 1

Stänger: 2026-02-01 14:02:30

Herrur Breitling Grand Premier Chronograph, Ø40mm, automatisk, stål med läderband, referensnr: A13024.1, serienr: 4798, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2236

Klockor / Herrur Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:03:00

Herrur Breguet Type XX Aeronavale, Ø39mm, automatisk, stål med original-läderarmband, referensnr: 3800, serienr: 52987, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2237

Stänger: 2026-02-01 14:03:30

Herrur Rolex Submariner Date, Ø40mm, automatisk, guld/stål med blå urtavla, referensnummer: 16613, kaliber: 3135, serienummer: E996026, verknr: 5932301, år: 1990, Oysterlänk guld/stål, defekt viklås skruv saknas, inga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2238

Stänger: 2026-02-01 14:04:00

Armbandsur Rolex Yacht Master, Ø35mm, automatisk, datum, guld/stål med blå urtavala, Oysterlänk guld/stål, referensnr: 168623, kaliber:3235, serienr: Y266415, år: 2002, verknr:1153631, smärre repor på länk, inga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2239

Klockor / Damur Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:04:30

Herrur Rolex Daytona Cosmograph, Ø40mm, automatisk, stål, vit urtavla, Oysterlänk, referensnr: 116520, kaliber: 4030, serienr: A306471, verknr: 183820, år: 1999, mindre repor förekommer på bezel och länk, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2240

Stänger: 2026-02-01 14:05:00

Klockfodral Louis Vuitton för tre klockor, brun monogramcanvas, längd: 20cm, lättare bruksslitage, inga övriga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2259

Klockor / Övrigt Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:05:30

Klockfodral Louis Vuitton för tre klockor, grå monogramcanvas, längd: 20cm, lättare bruksslitage, lös kant på invändig kudde, inga övriga tillbehör Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2260

Stänger: 2026-02-01 14:06:00

Klockbox Rolex, grön med träinredning, ca: 14,5x10x5cm, ref: 68.00.71

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2262

1 000 kr

Budledare: vitof95 Antal bud: 1

Stänger: 2026-02-01 14:06:30

Klockbox Rolex, grön med träinredning samt kudde, ca: 14,5x10x5cm, ref: 68.00.2, slitage på hörnor

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2264

1 000 kr

Budledare: sghz300_ Antal bud: 1

Stänger: 2026-02-01 14:07:00

Länkbit till Rolex Oystermodell, stål/guld 18K, inklusive skruv, bredd: 14mm, bruttovikt: 2,9gram Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A2265

Stänger: 2026-02-01 14:07:30

Armring med mönstrad dekor Ø6,5mm, bredd: 7mm, öppningsbart, ihålig, något slapp i lås, bucklor, 18K Vikt: 18,4 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3041

Guld / Armband Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:08:30

Ring med rubin stl 18½, bredd: 5-7mm, gravyr, repor på sten, 18K Vikt: 4,6 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3042

4 400 kr

Stänger: 2026-02-01 14:09:00

Armband 20,5cm, bredd: 6mm, GHA, 18K Vikt: 9,6 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3043

9 200 kr

Stänger: 2026-02-01 14:09:30

Ring med diamanter ca 0,005, stl 18½, bredd: 2-8mm, framsida i vitguld, stenar saknas, 18K Vikt: 4,7 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3044

4 400 kr

Stänger: 2026-02-01 14:10:00

Kedja X-länk 43cm, bredd: 5mm, missfärgad, 18K Vikt: 10,3 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3045

10 000 kr

Budledare: dalianiko Antal bud: 2

Guld / Kedjor & collier Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:10:30

Ring med blå sten, klippt skena, stl ca 16 bredd: 3-16mm, 18K Vikt: 3,3 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3046

3 200 kr

Stänger: 2026-02-01 14:11:00

Ring slät stl 19½, bredd: 4mm, gravyr, 18K Vikt: 4,3 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3047

4 000 kr

Stänger: 2026-02-01 14:11:30

[1] 2 3 4 Nästa »