Bud: 33 000 kr (1)
Budledare: zuzu_85
Malmö Amiralsgatan
Utropspris: 23 000 kr
Malmö Amiralsgatan
Ring, Bvlgari B-zero, stl: 20¼ (64), bredd 8mm, Italienska stämplar, originaletui, 18K Vikt: 11,4 g
Bud: 11 000 kr (1)
Budledare: nora_s
Malmö Amiralsgatan
Utropspris: 15 000 kr
Malmö Amiralsgatan
Utropspris: 30 000 kr
Malmö Amiralsgatan
Bud: 46 000 kr (2)
Budledare: ahmedmadi
Malmö Amiralsgatan
Bud: 162 000 kr (34)
Budledare: 3474n41
Malmö Amiralsgatan
Bud: 3 200 kr (11)
Budledare: mevo2018
Malmö Amiralsgatan
Bud: 2 600 kr (2)
Budledare: mevo2018
Malmö Amiralsgatan
Klockbox Rolex, grön med träinredning, ca: 14,5x10x5cm, ref: 68.00.71
Bud: 1 000 kr (1)
Budledare: vitof95
Malmö Amiralsgatan
Klockbox Rolex, grön med träinredning samt kudde, ca: 14,5x10x5cm, ref: 68.00.2, slitage på hörnor
Bud: 1 000 kr (1)
Budledare: sghz300_
Malmö Amiralsgatan
Bud: 500 kr (1)
Budledare: kralj
Malmö Amiralsgatan
Utropspris: 17 500 kr
Malmö Amiralsgatan
Ring med rubin stl 18½, bredd: 5-7mm, gravyr, repor på sten, 18K Vikt: 4,6 g
Utropspris: 4 400 kr
Malmö Amiralsgatan
Armband 20,5cm, bredd: 6mm, GHA, 18K Vikt: 9,6 g
Utropspris: 9 200 kr
Malmö Amiralsgatan
Utropspris: 4 400 kr
Malmö Amiralsgatan
Kedja X-länk 43cm, bredd: 5mm, missfärgad, 18K Vikt: 10,3 g
Bud: 10 000 kr (2)
Budledare: dalianiko
Malmö Amiralsgatan
Ring med blå sten, klippt skena, stl ca 16 bredd: 3-16mm, 18K Vikt: 3,3 g
Utropspris: 3 200 kr
Malmö Amiralsgatan
Ring slät stl 19½, bredd: 4mm, gravyr, 18K Vikt: 4,3 g
Utropspris: 4 000 kr
Malmö Amiralsgatan