Auktion pågår nu, 245 st utrop

Träffar: 74   « Föregående 1 2 3 [4]

Ett par örhängen creoler med diamanter 40 x 0,02ct, bredd 10,5mm, dold stift, 18K  Vikt: 25,6 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3096

25 000 kr

Guld / Örhängen Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:35:00

Kamera Gopro Hero 7 Black, med stöttåligt samt vattentätt case, 2 batteri, klämma, fäste, laddare, mjukt förvarings case. Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3098

Foto & elektronik Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:36:00

Ett par örhängen Chopard Happy Diamonds vitguld med briljantslipade diamanter 0,38ct, safirglas, stämplade Chopard samt numrerade, stift, originaletui, 18K  Vikt: 7,1 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3100

Stänger: 2026-02-01 14:36:30

Armband med briljantslipad diamant 1.00ct kvalitet Top Wesselton F-G/I1, oval ärtlänk 1,5mm, längd 17-19cm, certifikat från Hartmann's Köpenhamn 2021, 18K  Vikt: 2,5 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3102

Guld / Armband Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:37:00

Brosch Art Deco med 170 briljantslipade diamanter ca 2.90ct, ovalslipad safir ca 1.10ct, längd 50mm, bredd25mm, vitguld, certifikat från Hartsmann's Köpenhamn 2021, 14K  Vikt: 11,2 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3103

Guld / Broscher Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:37:30

Plånbok Gucci beige läder med monogramcanvas, guldfärgad metallbeslag, myntfack med tryckknapp, sex kortfack samt ett stort fack för sedlar, märkt Gucci made in Italy samt numrerad, mått ca 10 x 9cm.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3104

Fashion / Accessoarer Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:38:00

Ett par Casoletter i förgylld brons Empire, 1800-talets första hälft, urnformade med bladornerade hänklar, höjd 36cm, sålda på Bruun Rasmussen i Köpenhamn, kvitto medföljer.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3105

Konst & antikviteter / Övrigt Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:38:30

Förstärkare för gitarr och mikrofon Zar A-40R, 41x21x39 cm elsladd, bruksslitage Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3106

Musikinstrument / Övrigt Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:39:00

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3107

1 kr

Övrigt Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:39:30

Väska Louis Vuitton Alma 1995, monogramcanvas med bruna skinndetaljer, beslag i guldfärgad metall, spruckna kanter i bottenplatta, bucklig, fläck i foder, trög dragkedja, handtag med torrsprickor, lås och nycklar.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3108

Fashion / Väskor Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:40:00

Akustisk gitarr Santana modelnummer: 1575, serienr: 267, made in Japan, mjukt fodral med defekt dragkedja, lättare bruksslitage Vikt: 0 g Skickas med Bussgods eller PostNord

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3109

Musikinstrument / Stränginstrument Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:40:30

Armbandsur Rolex Datejust Ø36mm, 80-tal, automatisk, stål- vitguldsring, caliber: 3035, serienr:7242383, boettnr:16000, verknr:0798224, claspcode:D62510H, extra länkbitar, viklås, slapp länk.  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3110

Klockor / Herrur Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:41:00

Tvärflöjt Azumi FL-E snr: K02465 made in Taiwan, med etui och ytterfodral, trästativ.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3112

2 000 kr

Musikinstrument / Blåsinstrument Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2026-02-01 14:41:30

Piccoloflöjt Yamaha - 32 snr:86960 made in Japan med fodral och manual.

Auktionsnummer: SE26.20260201.A3113

2 000 kr

Budledare: druva66 Antal bud: 1

Stänger: 2026-02-01 14:42:00