Auktion pågår nu, 241 st utrop

Träffar: 168   « Föregående 1 ... 7 8 [9]

Ring slät, stl 19½, bredd 6,5mm, gravyr, vitguld, 18K Vikt: 13,1 g

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101713

13 000 kr

Guld / Ringar Malmö Triangeln

Stänger: 2026-02-04 12:27:30

Ett par örhängen hjärtan, vita stenar, 6,5x8mm, 18K Vikt: 0,8 g

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101715

800 kr

Guld / Örhängen Malmö Triangeln

Stänger: 2026-02-04 12:28:30

Hänge elefant, utsnidad i jade, 31x33mm, 18K, bruttovikt 9,4gram Vikt: 9,4 g

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101716

950 kr

Budledare: jenniszhang Antal bud: 1

Guld / Hängen & berlocker Malmö Triangeln

Stänger: 2026-02-04 12:29:00

Ett par örhängen diamanter 2 x ca 0,25ct piqué, Ø5mm, 14K Vikt: 0,6 g

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101717

2 400 kr

Budledare: armanin1 Antal bud: 3

Stänger: 2026-02-04 12:29:30

Elgitarr, Gibson Custom Shop 1960 Les Paul Standard 60th, V3, Wide Tomato Burst, Nitrocellulose Lacquer VOS (Vintage Patina), neck '60s Skinny C-Shape, pickups Custombucker Alnico III (Unpotted), serienummer 0 0148, vikt 3,9 kg, tre av kontrollknopparna har tappat sina reflektorer, originalreflektorerna medföljer separat, 2 strängar saknas, lackskador, originalfodral. Skickas med Bussgods eller PostNord

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101718

Musikinstrument / Stränginstrument Malmö Triangeln

Stänger: 2026-02-04 12:30:00

Effektpedal Strymon El Capistan, S17-51020, USA, ej funktionstestad

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101719

1 800 kr

Budledare: leo91 Antal bud: 1

Musikinstrument / Övrigt Malmö Triangeln

Stänger: 2026-02-04 12:30:30

Effektpedal LPD Pedals Eighty 7 Deluxe, slitage, ej funktionstestad

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101720

1 600 kr

Stänger: 2026-02-04 12:31:00

Effektpedal LPD Pedals Cascade Reverb, slitage, ej funktionstestad

Auktionsnummer: SE4.20260204.A101721

700 kr

Stänger: 2026-02-04 12:31:30

« Föregående 1 ... 7 8 [9]