Auktion pågår nu, 245 st utrop

Träffar: 348   « Föregående 1 2 [3] 4 5 ... 18 Nästa »

Hänge, defekt, bucklig, ostämplad, 9K Vikt: 1 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108005

500 kr

Guld / Hängen & berlocker Skanstull

Stänger: 2026-02-10 11:12:30

Tändare Win Windproof lighter, Japan, gulmetall, 70mm, repor, bruksanvisning, originaletui, ej testad

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108006

25 kr

Budledare: amanda Antal bud: 1

Fashion / Accessoarer Skanstull

Stänger: 2026-02-10 11:13:00

Tändare, Ronson Varaflame Flint Butane, 63mm, guldfärgad, bruksanvisning, år 1987, originaletui, saknar gas

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108007

Stänger: 2026-02-10 11:13:30

Ring med blå sten, stl 17½, bredd 9,7mm, 9K Vikt: 1,1 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108008

550 kr

Budledare: zahia Antal bud: 1

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2026-02-10 11:14:00

Ring med Camé, stl 17½, bredd 10,8mm, 18K Vikt: 1,2 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108009

950 kr

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2026-02-10 11:14:30

Diverse guld, defekt, gravyr, stenar, 18K Vikt: 13,7 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108010

13 500 kr

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2026-02-10 11:15:00

Digital systemkamera Canon EOS 550D med objektiv Canon EF-S 18-55mm 1:3.5-5.6, IS II, 18mpx,  linsskydd, laddare, kablage, kamerarem, kameraväska Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108011

Foto & elektronik Skanstull

Stänger: 2026-02-10 11:15:30

Ett par malmljusstakar, höjd 19cm, stämplade Erik Jonsson gelbjgjuteri Skara Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108012

250 kr

Möbler & design / Övrigt Skanstull

Stänger: 2026-02-10 11:16:00

Kanna, höjd 8,5cm, stämplad Stadshuset Luleå 18cl, bucklor, slitage, nysilver

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108013

25 kr

Silver / Övrigt Skanstull

Stänger: 2026-02-10 11:16:30

Ett par ljusstakar, höjd 20cm, Skultuna Bruk no 38, lösa ljusmanschetter, lätt skeva, repor, buckla på en fotring, mässing Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108014

Stänger: 2026-02-10 11:17:00

Ett par gallerskålar, höjd 4,5cm, Ø12cm, engelska stämplar, skeva, bucklor, 830/1000 silver Vikt: 180,6 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108015

Silver / Övrigt Skanstull

Stänger: 2026-02-10 11:17:30

Midjeväska Gucci Ophedia beltbag, 15x28x8cm, serienr 7332400493492, monogramcanvas, svart läder, justerbar canvasrem, svart tygfoder, inga tillbehör, bruksskick

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108016

Fashion / Väskor Skanstull

Stänger: 2026-02-10 11:18:00

Fickur, City, Ø48mm, manuell, stål

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108017

50 kr

Budledare: pinoo Antal bud: 1

Klockor / Fickur Skanstull

Stänger: 2026-02-10 11:18:30

Fickur, Ø50mm, manuell nr 3618749, fungerar, vitmetall, urkedja metall

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108018

50 kr

Budledare: houtan Antal bud: 1

Klockor / Fickur Skanstull

Stänger: 2026-02-10 11:19:00

Fickur, Ø50mm, manuell, nr 1922547, fungerar, sprickor i urtavla, bucklor, 800/1000 silver. Bruttovikt 76,1g, urkedja metall

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108019

Klockor / Fickur Skanstull

Stänger: 2026-02-10 11:19:30

Örhänge med grön sten, längd 15mm, skruvlås, 14K Vikt: 0,8 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108020

600 kr

Guld / Örhängen Skanstull

Stänger: 2026-02-10 11:20:00

Sked, längd 14,5cm, Norge,  830/1000 silver Vikt: 25,2 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108021

475 kr

Silver / Bestick Skanstull

Stänger: 2026-02-10 11:20:30

Sked, Ros, längd 14cm, Gewe, Malmö, år 1947, 830/1000 silver Vikt: 20,3 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108022

375 kr

Silver / Bestick Skanstull

Stänger: 2026-02-10 11:21:00

Sked, längd 12cm, GAB, år 1937, 830/1000 silver Vikt: 20,6 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108023

400 kr

Silver / Bestick Skanstull

Stänger: 2026-02-10 11:21:30

2 Gafflar, längd 18cm, 2 Knivar med rostfria blad, längd 21cm, 1 Sked, längd 18,5cm, modell Birgitta, MGAB, år 1980, oxiderade, 830/1000 silver. Bruttovikt 256,9g Vikt: 256,9 g

Auktionsnummer: SE16.20260210.A108024

Silver / Bestick Skanstull

Stänger: 2026-02-10 11:22:00