Collier flätat, längd 43cm, bredd 3,6mm, ojämnheter, 21K Vikt: 7,8 g
Utropspris: 8 600 kr
Solna
Guldsmycken, emalj med slitage, repor, bucklor, 21K Vikt: 16,8 g
Utropspris: 18 500 kr
Solna
Bud: 1 300 kr (4)
Budledare: popup
Solna
Armring, 62x55mm, öppningsbar, silver 925/1000 Vikt: 22,7 g
Utropspris: 550 kr
Solna
Ring slät, stl 17½, bredd 4mm, gravyr, 18K Vikt: 5,4 g
Utropspris: 5 000 kr
Solna
Hänge med vita stenar, bokstaven R, 21x10mm, 18K Vikt: 1,7 g
Utropspris: 1 600 kr
Solna
Ring slät, stl 18½, bredd 2,6mm, gravyr, 18K Vikt: 2,6 g
Utropspris: 2 500 kr
Solna
Utropspris: 2 600 kr
Solna
Kedja Ankar, längd 50cm, bredd 2mm, Balestra, 18K Vikt: 9,2 g
Bud: 8 700 kr (1)
Budledare: biffen87
Solna
Ringar 2st, repiga, gravyr, 23K Vikt: 11,9 g
Utropspris: 14 500 kr
Solna
Hänge Tors hammare, 28x19,4mm, 18K Vikt: 8,4 g
Utropspris: 8 000 kr
Solna
Utropspris: 1 000 kr
Solna
Kedja Pansar, längd 38,5cm, bredd 1,4mm, 18K Vikt: 3 g
Bud: 2 900 kr (2)
Budledare: nik5_
Solna
Hänge med personlig gravyr, Ø16mm, 18K Vikt: 2,3 g
Utropspris: 2 200 kr
Solna
Ett par örhängen med diamanter 2 x ca 0,03ct, Ø4,6mm, vitguld, 18K Vikt: 1 g
Utropspris: 1 200 kr
Solna
Utropspris: 3 800 kr
Solna