Träffar: 488   « Föregående 1 ... 22 23 [24] 25 Nästa »

Ett par örhängen, Ø14mm, 18K  Vikt: 1,3 g

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75666

1 200 kr

Guld / Örhängen Solna

Stänger: 2026-01-21 15:58:30

Hänge, Ø15mm, sliten ögla, 18K  Vikt: 1,7 g

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75667

1 500 kr

Guld / Hängen & berlocker Solna

Stänger: 2026-01-21 15:59:00

Hänge, 18X10, 18K  Vikt: 2,9 g

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75668

2 700 kr

Stänger: 2026-01-21 15:59:30

Diverse guldsmycken, udda, repiga, 18K  Vikt: 1,4 g

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75669

1 300 kr

Guld / Övriga smycken Solna

Stänger: 2026-01-21 16:00:00

Pärlcollier med odlad saltvattenspärlor, Ø7mm, längd: 49cm, lås i 18K, tappat lyster på pärlorna, repiga pärlor, bör träs om, 18K, Bruttovikt: 33,0g Vikt: 33 g

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75670

Guld / Kedjor & collier Solna

Stänger: 2026-01-21 16:00:30

Armband Ankar, längd 13,5-15cm, bredd 1-7mm, personlig gravyr samt emaljdetalj, 21K Vikt: 2,5 g

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75672

2 700 kr

Guld / Armband Solna

Stänger: 2026-01-21 16:01:30

Damur Omega, boett i 18K, manuell, Ø17mm, länk i doublé med vita stenar, stenar saknas, personlig gravyr, något repig boett samt länk, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75673

Klockor / Damur Solna

Stänger: 2026-01-21 16:02:00

Damur Omega, boett i 14K, manuell, Ø20mm, länk i doublé, skadad urtavla, något bucklig, repor på boett samt länk, krona saknas, defekt, fungerar ej, repigt glas, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75674

Klockor / Damur Solna

Stänger: 2026-01-21 16:02:30

Herrur Omega x Swatch Moonswatch, Mission to Mercury, bioceramic, Ø42mm, ref-nr:S033A100, kronograf, quartz, repigt plexiglas, velcro-band, manual, garantibevis 2022, kvitto, skadad box

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75675

Klockor / Herrur Solna

Stänger: 2026-01-21 16:03:00

Figurin, fiskare, Shiwan Artistic Ceramic Factory, Kina, höjd 12,5cm, keramik Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75676

150 kr

Keramik, porslin & glas / Skulpturer Solna

Stänger: 2026-01-21 16:03:30

Figurin, fiskare, Shiwan Artistic Ceramic Factory, Kina, höjd 20cm, keramik Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75677

175 kr

Stänger: 2026-01-21 16:04:00

Ljushållare, två stycken, Piece of cake av Ulrica Hydman-Vallien, dekor i svart samt guld, 9,5x10,5cm, glas, signerade, etikettmärkta, handmålade, lätt ytslitage Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75678

Keramik, porslin & glas / Övrigt Solna

Stänger: 2026-01-21 16:04:30

Ljushållare, två stycken, Piece of cake av Ulrica Hydman-Vallien, dekor i svart samt gult, 9x11cm, glas, signerade, etikettmärkta, handmålade, lätt ytslitage, ena med mindre nagg Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75679

Stänger: 2026-01-21 16:05:00

Herrur Tissot T-Race MotoGP, Ø43mm, stål, quartz, kronograf, mineralglas, datum, gummiarmband med slitage, viklås, kronograf nollställer ej korrekt, inga övriga tillbehör

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75680

Klockor / Herrur Solna

Stänger: 2026-01-21 16:05:30

Figurin, Känguru, Lisa Larson, Gustavsberg, stämpelmärkt, höjd ca 24,5cm, stengods, mindre tillverkningsfel, unge saknas Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75681

Stänger: 2026-01-21 16:06:00

Soppslev Ringebu, längd 30,5cm, David Andersen, slitet etui, silver 830/1000 Vikt: 199,6 g

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75682

2 800 kr

Silver / Bestick Solna

Stänger: 2026-01-21 16:06:30

Figurin, Johanna, Lisa Larsson, Gustavsberg, höjd ca 15cm, stengods, signerad, skadad etikettmärkning

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75683

Stänger: 2026-01-21 16:07:00

Kaffekoppar med tillhörande fat, åtta stycken, Tulipa, Ulrica Hydman-Vallien, Ø7cm, porslin, lätt bruksslitage Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75684

Stänger: 2026-01-21 16:07:30

Herrur Corniche Heritage Limited Edition Obscur, keramik/stål, quartz, kronograf, numrerad: 058/200, Ø39mm, safirglas, mockaband med slitage, batteribyte krävs, box, certifikat, ytterkartong, manualer, putsduk

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75685

Klockor / Herrur Solna

Stänger: 2026-01-21 16:08:00