Träffar: 488   « Föregående 1 ... 23 24 [25]

Elgitarr Yamaha SA2000, serie-nr: 031811, made in Japan, axelband, lackskadad, repor på hals, stötmärken, bruksslitage, hårt fodral Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75686

Musikinstrument / Stränginstrument Solna

Stänger: 2026-01-21 16:08:30

Ring med odlad pärla, stl 18¼, bredd 3-7mm, 18K  Vikt: 2,7 g

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75687

2 300 kr

Guld / Ringar Solna

Stänger: 2026-01-21 16:09:00

Ring med diamant ca 0,035ct, stl 15½, bredd 1-3,5mm, 18K  Vikt: 1,3 g

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75688

1 200 kr

Guld / Ringar Solna

Stänger: 2026-01-21 16:09:30

Ring med diamanter 12 x ca 0,005ct samt safirer, stl 17¼, bredd 1-2,5mm, vitguld, 18K  Vikt: 1,9 g

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75689

1 800 kr

Guld / Ringar Solna

Stänger: 2026-01-21 16:10:00

Ring med vit sten, stl 17¼, bredd 2-8mm, gravyr, bucklig skena, 18K  Vikt: 1,4 g

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75690

950 kr

Guld / Ringar Solna

Stänger: 2026-01-21 16:10:30

Collier Ankar, integrerat hänge med vit sten, ställbar längd 42/45cm, bredd 0,8mm, hängets mått 15x9mm, del saknas vid lås, 18K  Vikt: 2,4 g

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75691

Guld / Kedjor & collier Solna

Stänger: 2026-01-21 16:11:00

Kedja, defekt, 18K  Vikt: 1,2 g

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75692

1 100 kr

Guld / Kedjor & collier Solna

Stänger: 2026-01-21 16:11:30

Ring med vit sten, stl 17, bredd 3-7mm, sten med nagg, 14K  Vikt: 2,9 g

Auktionsnummer: SE18.20260121.A75693

1 700 kr

Guld / Ringar Solna

Stänger: 2026-01-21 16:12:00

« Föregående 1 ... 23 24 [25]