Träffar: 263   « Föregående 1 ... 12 13 [14]

Ring i 18K guld med en blå syntetisk spinell. Den är 4,2 mm bred, är i storlek 15¾ och väger 1,8g. Gravyr.

Auktionsnummer: SE73.20260115.A22730

Guld / Ringar Umeå

Stänger: 2026-01-15 19:55:30

Ring i silver med blå slaggsten 17,5 x 12 mm. Den är i storlek 16½, är 3 - 20 mm bred och väger 5,7g. Stämplad O9 (1964), MVL (Märta Lindgren Silver & Guld, Lindesberg), silver, kattfot. Repig sten.

Auktionsnummer: SE73.20260115.A22731

Silver / Ringar Umeå

Stänger: 2026-01-15 19:56:00

Stjärnring Galaxia i vitt guld 18K med en briljant 0,10ct (TW-Luppren/vvs). Den är 2,5 - 4,2 mm bred, är i storlek 16 och väger 2,0g. Stjärnringen stjärna, 18K & svensk importstämpel. Nypris idag ca 16.500kr.

Auktionsnummer: SE73.20260115.A22732

Guld / Ringar Umeå

Stänger: 2026-01-15 19:56:30

« Föregående 1 ... 12 13 [14]