Träffar: 229   « Föregående 1 ... 9 10 [11] 12 Nästa »

Ett par örhängen, dekor av vitguld, ca 12x5mm, 18K guld. Vikt: 3,2 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66595

3 200 kr

Guld / Örhängen Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:40:30

Frackknapp, Ø7mm, 18K guld. Vikt: 1,2 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66596

1 200 kr

Guld / Övrigt Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:41:00

Armband bismarck, längd 21cm, bredd 7mm, Stockholm, 1964, slitage, 18K guld. Vikt: 20,2 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66597

21 000 kr

Guld / Armband Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:41:30

Ring, slät, stl 18½, bredd 2mm, gravyr, 18K guld.  Vikt: 4,5 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66598

4 500 kr

Guld / Ringar Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:42:00

Ring med diamanter 3x ca 0,005ct, stl 16¾, bredd 5mm, gravyr, slitage, 23K guld.  Vikt: 7,3 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66599

9 400 kr

Guld / Ringar Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:42:30

Klackring med monogram, stl 14¾, bredd 5-13mm, gravyr, slitage, otydliga stämplar, skena av 23K, platta av 18K guld, bruttovikt 7,9g Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66600

Guld / Ringar Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:43:00

Armband med integrerad berlock, längd 17cm, bredd 8-20mm, slitage, gravyr, ej stämplat silver. Vikt: 30,3 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66601

Silver / Armband Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:43:30

Hänge, figurscen, ca Ø5,5mm, slitage, 800/1000 silver. Vikt: 17,5 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66602

350 kr

Silver / Hängen & berlocker Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:44:00

Brosch, ca. 37x37mm, danska stämplar, 925/1000 silver Vikt: 6,2 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66603

150 kr

Silver / Broscher Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:44:30

Två delar silver, troligtvis från köksredskap, längd: 57mm, bredd: 46, svensk importstämpel, 830/1000 silver  Vikt: 18,9 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66605

Silver / Övrigt Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:45:00

Ett par manschettknappar, 20x13mm, 830/1000 silver Vikt: 8,3 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66606

175 kr

Silver / Manschettknappar Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:45:30

Slipsklämma med borstad yta, tvåfärgad, längd: 60mm, bredd: 4,5, 925/1000 silver Vikt: 5,9 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66607

150 kr

Silver / Övriga smycken Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:46:00

Udda manschettknapp, 19x12mm, monogramgravyr, 830/1000 silver  Vikt: 3,5 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66608

75 kr

Stänger: 2026-02-11 20:46:30

Berlock, Ölflaska, längd inkl. ögla: 30mm, bredd: 7mm, ihålig, bucklor, 830/1000 silver  Vikt: 0,9 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66609

50 kr

Budledare: rabarber Antal bud: 3

Stänger: 2026-02-11 20:47:00

Ring, stl: 18¾, bredd: 3-10mm, saknar sten, 925/1000 silver Vikt: 5,3 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66611

135 kr

Silver / Ringar Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:48:00

Ring med dekor i relief, markasiter och onyx, stl: 20½, bredd: 3-10mm, 925/1000 silver Vikt: 7,6 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66612

185 kr

Silver / Ringar Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:48:30

Ring med rörlig mittdel, stl: 18¼, bredd: 6mm, 925/1000 silver Vikt: 5,7 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66613

150 kr

Silver / Ringar Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:49:00

Brosch, längd: 34mm, bredd: 36mm, Mexico, 925/1000 silver Vikt: 7,2 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66614

200 kr

Budledare: doraemon Antal bud: 2

Silver / Broscher Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:49:30

Herrur Rolex Oyster Perpetual Datejust 41, stål/guld, automatisk, Ø41mm, referensnummer 126333, serienummer 772EE708, kaliber 3235, verknummer 79LW9284 med manual, box, och certifikat från 2016, slitage, repor/märken.

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66615

Klockor / Herrur Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:50:00