Träffar: 229   « Föregående 1 ... 10 11 [12]

Vapenring med släktvapen i blå bandagat, stl: 14¼, bredd: 4-15,5mm, 1987, gravyr, 18K guld Vikt: 9,4 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66616

9 400 kr

Guld / Ringar Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:50:30

Ring slät, stl: 18¾, bredd: 4mm, gravyr, italienska stämplar, 18K guld Vikt: 4 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66617

4 000 kr

Guld / Ringar Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:51:00

Hänge med orange och vita stenar, längd: 21mm, bredd: 14,5mm, 14K guld Vikt: 2,7 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66618

1 800 kr

Guld / Hängen & berlocker Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:51:30

Fat, porslin, Kina, republik, med kejsar Qianlongs märke i zhuanshu, ca Ø27cm, obetydligt slitage.  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66619

Keramik, porslin & glas / Asiatiskt Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:52:00

Ett par örhängen med odlade saltvattenpärlor, Ø 7mm, saknar en snurrebus, 18K guld Vikt: 1,6 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66620

1 600 kr

Guld / Örhängen Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:52:30

Klockkedja, Pansar, längd: 26cm, bredd: 5mm, svensk importstämpel, 18K guld Vikt: 19,4 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66621

19 500 kr

Guld / Kedjor & collier Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:53:00

Fickur, Record Watch Co., Ø 50mm, manuell, liten sekundvisare, boett-nr: 1101285, graverad, repor samt bucklor, 14K guld Bruttovikt: 84,6g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66622

Klockor / Fickur Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:53:30

Udda örhänge, längd: 22mm, bredd: 9mm, saknar snurrebuss, 18K guld Vikt: 0,4 g

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66623

405 kr

Guld / Örhängen Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:54:00

Matta Cinar, 291x202cm, semiantik, silke, metallbrokad, slitage, några fläckar/märken. Vikt: 0 g Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE1.20260211.A66624

Möbler & design / Mattor & textilier Östermalm

Stänger: 2026-02-11 20:54:30

« Föregående 1 ... 10 11 [12]