Auktion pågår nu, 3 st utrop

Träffar: 4   [1]

Skrotguld 18K, vikt 14,54g

Auktionsnummer: SE75.20190923.A122

Aktuellt bud:

4 400 kr

Budledare: benjamincaarlsson

Skrotguld   Östersund

Stänger: 2019-09-23 19:00:00

Skrotguld18K, vikt 26,49g

Auktionsnummer: SE75.20190923.A123

Aktuellt bud:

7 900 kr

Budledare: yguld

Skrotguld   Östersund

Stänger: 2019-09-23 19:00:30

Skrotguld 18K, vikt 13,66g

Auktionsnummer: SE75.20190923.A124

Aktuellt bud:

4 000 kr

Budledare: yguld

Skrotguld   Östersund

Stänger: 2019-09-23 19:01:00

Ring i 18K guld med 5st diamanter ca 0,05ct/st. Ringen ar gjord av Cleas Livijn Contrac, stämplad (CL) (KATTFOT) (18K) stl 17,5, vikt 8,11g

Auktionsnummer: SE75.20190923.A125

Smycken; ringar   Östersund

Stänger: 2019-09-23 19:01:30

[1]