Hänge med lila sten, längd 34mm, bredd 25mm,14K Vikt: 6,1 g
Utropspris: 4 000 kr
Skanstull
Utropspris: 3 200 kr
Skanstull
Collier Bismarck, längd 45,5cm, doserad, bredd 3,8-5,7mm, 18K Vikt: 16,4 g
Utropspris: 16 000 kr
Skanstull
Hänge, 25x9mm, buckla, 18K Vikt: 1,5 g
Utropspris: 1 500 kr
Skanstull
Vristlänk Bismarck, längd 25cm, bredd 2,3mm, 18K Vikt: 1,9 g
Bud: 1 900 kr (2)
Budledare: silvas
Skanstull
Hänge med rosa stenar, litet nagg, längd 17mm, 18K Vikt: 1,9 g
Utropspris: 1 800 kr
Skanstull
Ring ros, stl 16½, bredd 2,2-9,2mm, 18K Vikt: 4,9 g
Bud: 4 800 kr (1)
Budledare: silwerwing
Skanstull
Armband Cordell, längd 19cm, bredd 3mm, 18K Vikt: 2,8 g
Bud: 3 400 kr (6)
Budledare: yeezyraz
Skanstull
Armband flätat, längd 17cm, bredd 3,5mm, trefärgat, 18K Vikt: 4,1 g
Bud: 4 000 kr (2)
Budledare: dewi1
Skanstull
Ring, stl 18, bredd 6,5mm, vitguld, gravyr, 18K Vikt: 8,3 g
Utropspris: 7 800 kr
Skanstull
Utropspris: 17 000 kr
Skanstull
Ring med ljusblå sten, stl 18½, bredd 2,3-11,9mm, 18K Vikt: 6,4 g
Utropspris: 5 600 kr
Skanstull
Collier doserad Bismarck, längd 43,5cm, bredd 4,2-9,4mm, 18K Vikt: 29,5 g
Bud: 28 000 kr (1)
Budledare: elhambashari12345
Skanstull
Collier, längd 55,5cm, bredd 2,5-8,4mm, JEH, 18K Vikt: 46,5 g
Utropspris: 44 000 kr
Skanstull
Armband Bismarck med berlocker, längd 19,5cm, bredd 4,2-23,5mm, 18K Vikt: 14,7 g
Utropspris: 14 000 kr
Skanstull
Armband Pansar, längd 19,5cm, bredd 9,5mm, silver 830/1000 Vikt: 44,1 g
Bud: 1 100 kr (6)
Budledare: corny
Skanstull
Ring med vita stenar, stl 16¾, bredd 2,4-5,8mm, bucklor, 18K Vikt: 1,1 g
Utropspris: 1 000 kr
Skanstull
2 Ringar, stl 16 och 18¾, gravyr, 18K Vikt: 5,3 g
Utropspris: 5 000 kr
Skanstull
Ring med mönster, stl 15¼, bredd 2,2-26mm, uppklippt skena, 18K Vikt: 1,7 g
Utropspris: 1 600 kr
Skanstull