Diverse smycken, 18K guld, slitage och defekter Vikt: 18,2 g
Utropspris: 17 200 kr
Kristianstad
Utropspris: 2 200 kr
Kristianstad
Utropspris: 175 kr
Kristianstad
Utropspris: 150 kr
Kristianstad
Bud: 625 kr (1)
Budledare: zhao_jeanne
Kristianstad
Halsband Bismarck, silver, doserad modell, längd 44 cm, bredd 5-7,5 mm, kontrollstämpel Vikt: 17,3 g
Bud: 325 kr (1)
Budledare: ramo04
Kristianstad
Bud: 50 kr (1)
Budledare: ramo04
Kristianstad
Retro Örhängen, ett par, metall (svag förgyllning), Rutilkvarts, längd 37 mm, bredd 14 mm
Utropspris: 25 kr
Kristianstad
Bud: 350 kr (5)
Budledare: avicii
Kristianstad
Utropspris: 300 kr
Kristianstad
Utropspris: 400 kr
Kristianstad
Utropspris: 900 kr
Kristianstad
Utropspris: 225 kr
Kristianstad
Bud: 225 kr (1)
Budledare: elisa_beth_
Kristianstad
Bud: 200 kr (1)
Budledare: femme
Kristianstad