Ett par örhänge med lila samt vita stenar, 11x11mm, 14K Vikt: 1,2 g
Bud: 1 100 kr (4)
Budledare: boch72
Göteborg Mölndal
Ett par örhängen med vita samt bruna stenar, 11x11mm, 14K Vikt: 1,8 g
Bud: 1 300 kr (1)
Budledare: melinda1987
Göteborg Mölndal
Halskedja Bismarck, längd 62cm, bredd 5mm, 14K Vikt: 26,8 g
Utropspris: 20 000 kr
Göteborg Mölndal
Ett par örhängen 20x10mm,14K Vikt: 2,3 g
Utropspris: 1 700 kr
Göteborg Mölndal
Diverse guld, defekt/slitet, 14K Vikt: 11,8 g
Utropspris: 8 800 kr
Göteborg Mölndal
Hänge rödguld/vitguld, 21x12mm, 14K Vikt: 1,3 g
Utropspris: 950 kr
Göteborg Mölndal
Ring rödguld/vitguld, stl ca 16, bredd 3-11mm, 14K Vikt: 2 g
Bud: 1 500 kr (1)
Budledare: aurona03_
Göteborg Mölndal
Diverse guld, defekt/gravyr, 18K Vikt: 15,4 g
Utropspris: 14 500 kr
Göteborg Mölndal
Diverse silverbestick med slitage, delvis gravyr, silver 830-925/1000 Vikt: 597,7 g
Utropspris: 10 500 kr
Göteborg Mölndal
Utropspris: 350 kr
Göteborg Mölndal
Diverse silver, Manschettknappar, slipshållare silver 830-925/1000 Vikt: 73,9 g
Utropspris: 1 300 kr
Göteborg Mölndal
Kedja Pansar 70cm bredd 4mm, med slitage, otydliga stämplar silver 830/1000 Vikt: 29,6 g
Utropspris: 500 kr
Göteborg Mölndal
Utropspris: 325 kr
Göteborg Mölndal
Bud: 1 800 kr (2)
Budledare: johae
Göteborg Mölndal
Utropspris: 400 kr
Göteborg Mölndal
Utropspris: 1 400 kr
Göteborg Mölndal
Mynt Halv 1/2 Sovereign Victoria I Storbritannien 1893 Ø19mm 21,6K (900/1000) Vikt: 3,9 g
Utropspris: 4 600 kr
Göteborg Mölndal
Bud: 8 400 kr (3)
Budledare: ramos123
Göteborg Mölndal
Utropspris: 300 kr
Göteborg Mölndal
Bud: 400 kr (10)
Budledare: matteland
Göteborg Mölndal