Hänge Pandora ALE Disney, Nasse 27mm, silver 925/1000 Vikt: 2,6 g
Bud: 100 kr (1)
Budledare: dammo65
Malmö Centralen
Hänge Pandora ALE Disney, snow apple charm,13mm, bredd: 10mm, silver 925/1000 Vikt: 4 g
Utropspris: 100 kr
Malmö Centralen
Kedja Irrgång 60cm bredd: 1mm, hänge med stenar 35mm, bredd: 20mm, silver 835/1000 Vikt: 6,2 g
Bud: 125 kr (1)
Budledare: femme
Malmö Centralen
Kedja Ankar 42cm bredd: 1mm, hänge Ø23mm, silver 835/1000 Vikt: 6,4 g
Utropspris: 125 kr
Malmö Centralen
Utropspris: 350 kr
Malmö Centralen
Bud: 300 kr (1)
Budledare: femme
Malmö Centralen
Kedja Pansar 60cm, bredd: 3mm, silver 925/1000 Vikt: 18,2 g
Bud: 300 kr (1)
Budledare: dammo65
Malmö Centralen
Ett par örhängen med camé och markasiter 32mm, bredd:15mm, silver otydlig stämpel Vikt: 5 g
Utropspris: 150 kr
Malmö Centralen
Bud: 25 kr (1)
Budledare: foxen23
Malmö Centralen
Ring i brons, signerad KE Palmberg, justerbar, bredd:3-25mm, skev skena, bruksslitage Vikt: 0 g
Bud: 75 kr (1)
Budledare: rabarber
Malmö Centralen
Ett par örhängen med pärla Ø7mm, olika längd på stift, 1 udda örhänge, 1 bit skrot 18K Vikt: 1,1 g
Utropspris: 1 050 kr
Malmö Centralen
Kedja 35cm, bredd: 1mm, knut, hänge defekt 14K Vikt: 2,3 g
Utropspris: 1 700 kr
Malmö Centralen
Ett par örhänge, clips 10x14mm, silver 925/1000 Vikt: 6 g
Utropspris: 75 kr
Malmö Centralen
Brosch med emaljarbete Ø55mm metall
Bud: 25 kr (1)
Budledare: babi1000
Malmö Centralen
Ett par örhängen 23x9mm, krokfästen, 14K. Vikt: 3,3 g
Utropspris: 2 400 kr
Malmö Centralen
Ring mönster stl 16, bredd 2,5-5mm, något skev skena, 18K. Vikt: 0,9 g
Bud: 850 kr (1)
Budledare: s_bonum
Malmö Centralen
Kedja Singapore 49,5cm, bredd 1mm, 18K. Vikt: 1 g
Bud: 950 kr (1)
Budledare: s_bonum
Malmö Centralen
Kedja 53cm, bredd11mm, 1 extra ögla i mitten, defekt lås, silver 925/1000. Vikt: 180,2 g
Bud: 2 900 kr (1)
Budledare: amanda
Malmö Centralen