Diverse guld defekt 14K Vikt: 6,7 g
Utropspris: 4 600 kr
Göteborg Nordstan
Armband längd 18cm bredd 10mm silver 925/1000 Vikt: 8,3 g
Utropspris: 125 kr
Göteborg Nordstan
Ring med blå sten stl 17½ defekt silver Vikt: 1,1 g
Utropspris: 20 kr
Göteborg Nordstan
Diverse guld defekt 18K Vikt: 2,6 g
Utropspris: 2 300 kr
Göteborg Nordstan
Utropspris: 2 000 kr
Göteborg Nordstan
Halskedja pansar längd 38cm bredd 1mm 18K Vikt: 2,3 g
Utropspris: 2 100 kr
Göteborg Nordstan
Armband X-länk 19,5cm, bredd 8mm, svenska stämplar, bruksslitage, något bucklig, 18K Vikt: 15,1 g
Utropspris: 14 000 kr
Göteborg Nordstan
Diverse defekt guld 18K Vikt: 2,8 g
Utropspris: 2 500 kr
Göteborg Nordstan
Armband Bismarck med berlock 19cm, bredd 3,5mm, slitet, svenska stämplar, 18K Vikt: 6 g
Utropspris: 5 400 kr
Göteborg Nordstan
Halskedja Venezia 44,5cm, bredd 1mm, Balestra, 18K Vikt: 3 g
Utropspris: 2 800 kr
Göteborg Nordstan
Diverse defekt guld 21K Vikt: 7 g
Utropspris: 7 400 kr
Göteborg Nordstan
Ring med röda stenar stl 17¼, bredd 2,5-8mm, importstämpel, 18K Vikt: 4,6 g
Utropspris: 4 200 kr
Göteborg Nordstan
Ring slät stl 18¾, bredd 6mm, gravyr, 18K Vikt: 5,1 g
Utropspris: 4 600 kr
Göteborg Nordstan
Hänge kors längd inkl ögla 30mm bredd 15mm 21K Vikt: 1,4 g
Utropspris: 1 500 kr
Göteborg Nordstan
Ring med vita stenar stl 18¾, bredd 4-6mm, svenska stämplar, 18K Vikt: 4,2 g
Utropspris: 3 600 kr
Göteborg Nordstan
Utropspris: 3 800 kr
Göteborg Nordstan
Ring med vita stenar stl 16¾, bredd 3-6mm, spår av lagning i skena, svenska stämplar 18K Vikt: 2,8 g
Utropspris: 2 400 kr
Göteborg Nordstan
Hänge klot Ø10mm 18K Vikt: 1 g
Utropspris: 950 kr
Göteborg Nordstan
Brosch med pärla längd 60mm, GD&Co, bruksslitage, något ojämn nål, 18K Vikt: 2,6 g
Utropspris: 2 000 kr
Göteborg Nordstan
Hänge ros 50x25mm, 14K Vikt: 10,1 g
Utropspris: 7 200 kr
Göteborg Nordstan