Collier med rosa stenar, längd: 43,5cm, bredd: 1-20mm, silver. Vikt: 14,6 g
Bud: 400 kr (10)
Budledare: avicii
Östermalm
En udda manschettknapp, 20 x 13mm, bruksslitage, 835/1000 silver. Vikt: 5,1 g
Utropspris: 65 kr
Östermalm
Hänge med markasiter, Ø19mm, längd inkl. ögla: 30mm, bruksslitage, silver. Vikt: 1,9 g
Bud: 25 kr (1)
Budledare: s1221s
Östermalm
Utropspris: 9 800 kr
Östermalm
8 Medaljer, Konungaätten Bernadotte, nr 029, i trächatull, 18K guld Vikt: 68,8 g
Utropspris: 65 000 kr
Östermalm
Armband, längd 20cm, bredd 2mm, 18K guld Vikt: 4,9 g
Bud: 4 800 kr (1)
Budledare: faranak
Östermalm
Armband, längd 20,5cm, bredd 2mm, behöver omrodieras, 18K guld Vikt: 4,8 g
Utropspris: 4 600 kr
Östermalm
Armband, längd 20cm, bredd 2mm, 18K guld Vikt: 5,1 g
Utropspris: 4 800 kr
Östermalm
Utropspris: 2 300 kr
Östermalm
Örhängen med turkosimitation, höjd 35mm, bredd 18mm, silver 925/1000 Vikt: 10,7 g
Bud: 225 kr (1)
Budledare: sabina123
Östermalm
Utropspris: 2 200 kr
Östermalm
Örhängen med kulor, höjd 18mm, bredd 10mm, ostämplade, silver 830/1000 Vikt: 3 g
Utropspris: 75 kr
Östermalm
Bud: 150 kr (1)
Budledare: anilla
Östermalm
Armband, längd 19cm, bredd 7mm, bucklor, silver 830/1000 Vikt: 14,9 g
Utropspris: 225 kr
Östermalm
Kedja, Venezia, längd 38,5cm, silver 925/1000 Vikt: 1,9 g
Utropspris: 50 kr
Östermalm
Kedja, Venezia, längd 42cm, bucklor, silver 925/1000 Vikt: 1,8 g
Utropspris: 50 kr
Östermalm
Hänge i form av en knut, höjd 25mm, bredd 15mm, silver 925/1000 Vikt: 1,5 g
Utropspris: 150 kr
Östermalm
Utropspris: 200 kr
Östermalm
Armband med flätad dekor, längd 19cm, bredd 4mm, silver 925/1000 Vikt: 3,5 g
Utropspris: 75 kr
Östermalm