Armband med berlock, 19cm, defekt, bucklig, 18K Vikt: 6 g
Utropspris: 5 600 kr
Östermalm
Damur Certina, 14K i boett, länk i gulmetall, defekt, bruttovikt 14,5g Vikt: 14,5 g
Utropspris: 2 600 kr
Östermalm
Kedja doserad Bismarck, 47,5cm, bredd 4-10mm, 14K Vikt: 20,9 g
Utropspris: 15 500 kr
Östermalm
Ring med syntetisk rubin, stl 18¼, 18K, bruttovikt 2,7g Vikt: 2,7 g
Utropspris: 1 800 kr
Östermalm
Ett udda örhänge med vit sten, defekt, 14K Vikt: 0,2 g
Utropspris: 150 kr
Östermalm
Diverse guld, defekt, 18K Vikt: 2,4 g
Utropspris: 2 200 kr
Östermalm
Utropspris: 3 800 kr
Östermalm
Utropspris: 1 400 kr
Östermalm
Bud: 350 kr (3)
Budledare: sirin
Östermalm
Utropspris: 2 300 kr
Östermalm
Bud: 200 kr (3)
Budledare: sirin
Östermalm
Brosch, längd 22mm, bredd 3mm, ristnummer 11391, 14K guld Vikt: 0,8 g
Utropspris: 600 kr
Östermalm
Ring med diamant 0,005ct, stl 16½, något skev skena, 18K Vikt: 0,6 g
Utropspris: 600 kr
Östermalm
Utropspris: 2 400 kr
Östermalm
Ring med vit sten, stl 18½, vitguld, 18K Vikt: 2,3 g
Utropspris: 2 200 kr
Östermalm
Bud: 200 kr (1)
Budledare: nikki65
Östermalm
Bud: 325 kr (13)
Budledare: buyerzhorror1
Östermalm
Herrur Seiko Sea Horse, stål, automatisk, 7N0064, Ø35mm, skinnarmband 22cm, bruksslitage, repor.
Bud: 225 kr (7)
Budledare: jumer5812
Östermalm
Herrur Longines, stål, manuell, ref-nr:6263 17, serie-nr:10653297, Ø34mm, tidsenlig slitage, repor.
Bud: 700 kr (18)
Budledare: jumer5812
Östermalm
Utropspris: 42 000 kr
Östermalm