Utropspris: 4 000 kr
Malmö Amiralsgatan
Utropspris: 2 000 kr
Malmö Amiralsgatan
Utropspris: 500 kr
Malmö Amiralsgatan
Utropspris: 700 kr
Malmö Amiralsgatan
6st Tallrikar Johnson Bros Nr.1 "Fish", Ø26,5cm, flintgods, England, 1900-tal Skickas med postpaket.
Utropspris: 600 kr
Malmö Amiralsgatan
Två miniatyrvaser porslin Kina 1900-tal, karaktärsmärkta, höjd: ca 5cm
Bud: 225 kr (2)
Budledare: eltita
Malmö Amiralsgatan
Mässingsrelief Barbro Bäckström, "Piura", ca 28x24cm Skickas med postpaket.
Utropspris: 3 000 kr
Malmö Amiralsgatan
Utropspris: 300 kr
Malmö Amiralsgatan
Glasskulptur "Brains" Bertil Vallien, blå med rött hjärta inuti, 7x5,5cm, ej signerad
Utropspris: 300 kr
Malmö Amiralsgatan
Skål Firma Svenskt Tenn, snäckformade hänklar, Ø20,5cm
Utropspris: 450 kr
Malmö Amiralsgatan
Tavla i Plexiglas Herbert Gentry, 10x2,5x19 cm, numrerad 76/200, signerad, repor på glas
Utropspris: 500 kr
Malmö Amiralsgatan
Ring med gravyr 18k,storlek 19 ½ mm, bredd 2.9 mm. Vikt: 2,7 g
Utropspris: 2 400 kr
Karlstad
Ring vitguld 18k,storlek 19 ½ mm,bredd 6.9 mm. Vikt: 12,7 g
Utropspris: 11 000 kr
Karlstad
Collier Pansar 18k Guldfynd AB,längd ca 56 cm,bredd 3.3 mm. Vikt: 7,9 g
Utropspris: 7 000 kr
Karlstad
Ringar 4 st med gravyrer 18k. Vikt: 12,7 g
Utropspris: 11 500 kr
Karlstad
Armband Bismarck 18k,slitage,längd ca 19 cm,bredd 4.5 mm. Vikt: 6,6 g
Utropspris: 6 000 kr
Karlstad
Örhängen paret 18k,höjd ca 26 mm. Vikt: 1,4 g
Utropspris: 1 300 kr
Karlstad
Kedja 18k,längd ca 45 mm. Vikt: 0,7 g
Bud: 625 kr (1)
Budledare: p7huong
Karlstad
Trasigt guld 18k. Vikt: 10,6 g
Bud: 9 500 kr (1)
Budledare: damian09
Karlstad
Örhängen paret Bismarck 18k,höjd ca 20 mm. Vikt: 1,2 g
Utropspris: 1 100 kr
Karlstad