Ring med gravyr + udda örhänge med sten,18k. Vikt: 3,9 g
Utropspris: 3 400 kr
Karlstad
Utropspris: 2 700 kr
Karlstad
Ring 14k med små stenar,storlek 16 mm,bredd 1.7-2.9 mm. Vikt: 1 g
Utropspris: 700 kr
Karlstad
Ring 18k "Minne",storlek ca 15 mm,bredd 2.1-6.9 mm. Vikt: 1,2 g
Utropspris: 1 100 kr
Karlstad
Klackring 18k med sten,slitage/repor,storlek ca 20 mm,bredd 3.4-15.5 mm. Vikt: 6,1 g
Utropspris: 4 100 kr
Karlstad
Collier 18k, längd ca 44 cm,bredd 4-4.4 mm,ojämnheter. Vikt: 15,5 g
Utropspris: 14 000 kr
Karlstad
Armband 18k,längd ca 19 cm,bredd 6.8 mm. Vikt: 9 g
Utropspris: 8 000 kr
Karlstad
Collier 18k X-länk,längd ca 45 cm,bredd 5.3-7.3 mm. Vikt: 23,7 g
Utropspris: 21 000 kr
Karlstad
Armband 18k X-länk med stav,längd ca 18 cm,bredd 6.6 mm. Vikt: 6,5 g
Bud: 6 000 kr (2)
Budledare: nesabd1_
Karlstad
Trasigt och graverat guld 18k. Vikt: 7,9 g
Utropspris: 7 000 kr
Karlstad
Collier med hänge 18k, längd ca 44 cm,bredd 1.2 mm. Vikt: 3 g
Utropspris: 2 700 kr
Karlstad
Örhängen 18k paret med stenar,höjd ca 24 mm. Vikt: 1 g
Utropspris: 900 kr
Karlstad
Ram till ett hänge 22k,innermått ca 17.3 mm x 10.3 mm,ej stämplad. Vikt: 1,8 g
Utropspris: 1 900 kr
Karlstad
Trasigt guld med liten sten 18k. Vikt: 0,3 g
Utropspris: 300 kr
Karlstad
Ring 18k med gravyr,storlek ca 19 mm, bredd 3.8 mm. Vikt: 2,7 g
Utropspris: 2 400 kr
Karlstad
Collier Pansar Silver 925/1000, längd ca 48 cm,bredd 7.1 mm. Vikt: 44,3 g
Bud: 800 kr (5)
Budledare: promis
Karlstad
Diverse smycken med gravyrer och slitage,sten, 18k. Vikt: 31,7 g
Utropspris: 28 000 kr
Karlstad
Mynt 4 st Silver. Vikt: 83,5 g
Bud: 1 000 kr (1)
Budledare: promis
Karlstad
Collier Pansar,längd ca 55 cm,bredd 6.1 mm,Silver 925/1000. Vikt: 18,2 g
Bud: 350 kr (1)
Budledare: femme
Karlstad
Hänge 18k "Kors" ALTON,höjd ca 22.8 mm. Vikt: 0,5 g
Utropspris: 500 kr
Karlstad