Diverse silverbestick 830/1000. Vikt: 278 g
Bud: 3 800 kr (1)
Budledare: promis
Karlstad
Matsked antik, silver stämplad England,längd ca 22 cm. Vikt: 63 g
Bud: 900 kr (1)
Budledare: promis
Karlstad
Armbandsur Citizen Eco-drive gn-4w-s-12g h800-S08,diameter ca 45 mm,inga tillbehör.
Bud: 850 kr (2)
Budledare: zemlan99
Karlstad
Mynt One Dollar 1922. Vikt: 26,7 g
Bud: 300 kr (4)
Budledare: junksilver
Karlstad
Ringar 9 st Silver 830/1000. Vikt: 114 g
Bud: 1 900 kr (1)
Budledare: promis
Karlstad
Diverse silversmycken. Vikt: 53,8 g
Bud: 800 kr (1)
Budledare: promis
Karlstad
Utropspris: 2 600 kr
Karlstad
Armband 18k X-länk, längd ca 19.5 cm,bredd 15.4 mm,bruksslitage. Vikt: 36,6 g
Utropspris: 32 500 kr
Karlstad
Örhängen 18k paret,diameter ca 18 mm. Vikt: 2,4 g
Utropspris: 2 200 kr
Karlstad
Utropspris: 4 500 kr
Karlstad
Ring 23k slät med gravyr,storlek 17 mm,bredd 2.1 mm. Vikt: 2,9 g
Utropspris: 3 300 kr
Karlstad
Utropspris: 2 500 kr
Karlstad
Ring 18k med 3 st diamanter,storlek 16 ½ mm,bredd 3.8-6.8 mm. Vikt: 8 g
Utropspris: 7 000 kr
Karlstad
Utropspris: 150 kr
Karlstad
Diverse silverbestick 830/1000. Vikt: 139 g
Bud: 1 800 kr (1)
Budledare: promis
Karlstad
Collier med hänge 18k,ojämnheter,längd ca 40 cm. Vikt: 5,4 g
Utropspris: 4 800 kr
Karlstad
Hänge 18k "Hjärta",höjd ca 11 mm. Vikt: 0,9 g
Utropspris: 800 kr
Karlstad
Hänge 18k design Pernilla Wiberg för ALTON,höjd ca 13.2 mm. Vikt: 0,8 g
Utropspris: 700 kr
Karlstad
Collier Silver,längd ca 44 cm,bredd 3.8 mm. Vikt: 17,3 g
Utropspris: 300 kr
Karlstad
Figurin Goebel Rosita Wachtmeister,höjd ca 9 cm.
Bud: 75 kr (2)
Budledare: dr_force
Karlstad