Ring 18k med stenar,storlek 18 ½ mm,bredd 4 mm. Vikt: 4,6 g
Utropspris: 4 000 kr
Karlstad
Ring 18k med genombruten dekor,storlek 18 mm,bredd 5 mm. Vikt: 3,6 g
Utropspris: 3 200 kr
Karlstad
Ring 18k med vit sten,Viktor Janson Lindesberg,storlek 17 ½ mm,bredd 1.7-4.3 mm. Vikt: 2,2 g
Utropspris: 1 900 kr
Karlstad
Ring 14k med sten,storlek 19 mm,bredd 2.8-6.5 mm. Vikt: 3 g
Utropspris: 1 700 kr
Karlstad
Ring 14k med stenar,storlek 19 mm,bredd 2.4-6.4 mm. Vikt: 1,7 g
Utropspris: 1 000 kr
Karlstad
Diverse silversmycken 830-925/1000,en del med slitage/defekter. Vikt: 260 g
Bud: 4 000 kr (1)
Budledare: promis
Karlstad
Ringar 8 st Silver. Vikt: 25 g
Bud: 400 kr (1)
Budledare: amanda_62
Karlstad
Fickur 1700 tal,Sam Stroud London,defekt,diameter ca 4 cm + fickur defekt,diameter ca 5 cm.
Bud: 300 kr (1)
Budledare: bachir
Karlstad
Bud: 100 kr (4)
Budledare: avicii
Karlstad
Armband silver N.E From Danmark,längd ca 18.5 cm,bredd 10.8 mm. Vikt: 13,2 g
Bud: 300 kr (1)
Budledare: rabarber
Karlstad
Brosch Silver/emalj Aksel Holmsen Norge,diameter 42 mm. Vikt: 10,4 g
Utropspris: 300 kr
Karlstad
Armband 8k,längd ca 19 cm,bredd 2.9 mm. Vikt: 1,6 g
Utropspris: 650 kr
Karlstad
Parörhängen 14k,diameter ca 11 mm. Vikt: 0,3 g
Bud: 200 kr (1)
Budledare: zahia
Karlstad
Bud: 1 400 kr (2)
Budledare: bachir
Karlstad
Utropspris: 7 300 kr
Karlstad
Herrur 18k Eterna-Matic,fungerar ej,skador på boetten,armband metall.
Utropspris: 7 000 kr
Karlstad
Skedar 6+6 st Silver 830/1000,längd ca 9.5-10 cm. Vikt: 98,2 g
Bud: 1 300 kr (1)
Budledare: promis
Karlstad
Diverse silver 830/1000 bestick pokaler. Vikt: 758 g
Bud: 10 000 kr (1)
Budledare: promis
Karlstad
Armband Bismarck 14k,längd ca 19 cm,bredd 8 mm. Vikt: 18,7 g
Utropspris: 12 800 kr
Karlstad
Hänge 14k med liten diamant,höjd ca 15.5 mm. Vikt: 0,9 g
Bud: 650 kr (1)
Budledare: ramaje
Karlstad